stamboomgids

Zoekresultaten 'Hu' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 3537:

Genealogie Online - www.genealogieonline.nlAanrader!

Een grote verzameling genealogische data (stambomen, parentelen, kwartierstaten en bidprentjesverzamelingen) van diverse genealogen die hun gegevens eenvoudig op deze site publiceren.

Categorie: Bronnen » Landelijk   Filter


Screenshot van website

Stamboom Gillesse - www.genealogieonline.nl/stamboom-gillesse

Een publicatie door Frank Gillesse met gegevens over oa. de families Gillesse, Huijbregts, Huybrechts, Van Loij, Roedoe, Van Diest, Van Levinus, Bakx, Levens en Alewijnse.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Stadman - www.genealogieonline.nl/stamboom-stadman

Een publicatie door H. Poelman met gegevens over oa. de families Stadman, Hulshof, Hoving, Volkerts, Krol, Smit, Willems, Bos, Hooiveld en Ensing.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Otterlo - jmvanotterlo.nl

Genealogie van de families van Otterlo, Smits, Brinkhuis, Roseboom, Onderstal

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Voorouders De Groot - www.genealogieonline.nl/voorouders-de-groot

Een publicatie door D. de Groot met gegevens over oa. de families Van Wiggen, Zieltjens, Van Spithoven, Spithoven, Beemer, Hulsdouw, Goes, Blaas, Streur en Hogervorst.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Veldhuizen - www.genealogieonline.nl/stamboom_veldhuizen

Stamboom van de familie Veldhuizen met oa. gegeves over de families Van Veldhuysen, Veldhuizen, Regien, Van Veldhuizen, Mulder, Van Veldhuisen en Van de Kaa.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Slobbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-slobbe

Gegevens over oa. de families Bouma, De Jong, Van der Veen, Van der Schaaf, Kleinhuis, De Vries, De Boer, Slobbe, Van der Meer en Visser.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Parenteel Hop en Booij - www.genealogieonline.nl/parenteel-hop-booij

Een publicatie door J.C. Booij met gegevens over oa. de families Hop, Booij, Besse, Huisman, Nierop, Blom, Huijsman, De Jong, Bakker en Snoek.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Liefers - www.genealogieonline.nl/stamboom-liefers

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Liefers, IJzerman, Lieffers, De Haan, Schuurman, Kamphuis, Eilander, Bijsterbosch, Kroneman en Mulder.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website