stamboomgids

Zoekresultaten 'Huf' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 17:

Stamboom Schuffelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuffelen

Een publicatie door J. Schoffelen met gegevens over oa. de families Schuffelen, Schoffelen, Schouffelen, Damoiseaux, Schmeitz, Buckx, Jansen, Laurentz, Dukers en Deuss.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Huffels - www.genealogieonline.nl/stamboom-huffels

Een publicatie door Erik Huffels met gegevens over oa. de families Van Beek, Van der Poel, Agterberg, Huffels, Kragten, Doppenberg, Van Drie, Millecam, Vink en Van Heumen.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Huffenreuter en Vermeeren - www.genealogieonline.nl/stamboom-huffenreuter-en-vermeeren

Een publicatie door Giorgio Murgia met gegevens over oa. de families Huffenreuter, Spanjaard, Vermeeren, Coenraad, Heijer, Brüning, Orth, Groters, Lynis en Hovenkamp.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Nuij/Noy - www.genealogieonline.nl/stamboom-nuij-noy

Een publicatie door Evelyn Huffels met gegevens over oa. de families Jonkergouw, Van Loosbroek, Nuij, Van Beek, Van Roosmalen, Van Erp, Van Loon, Van den Hoog(h)en, Ceelen en (van Der) Poel.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom van de familie Huf - www.genealogieonline.nl/stamboom-huf

Een genealogische publicatie door Peter Huf met gegevens over onder andere de families Huf, Huff, Wubben, (van) Koekenberg, Fuchs, Koch, Douwes, Michels en Wilhelm.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Nazaten Johannes Cornelis de Leur - www.genealogieonline.nl/nazaten-johannes-cornelis-de-leur

Een publicatie door Ingeborg Irene Koch met gegevens over oa. de families De Leur, Nebbeling, De Roder, Van Dijk, Hougee, Van der Horst, Hufferman, Godee, Jansen en Smidt.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Buissing, Boidin, Aspeslagh - www.genealogieonline.nl/stamboom-buissing-boidin-aspeslagh

Een publicatie door N.C. Buissing met gegevens over oa. de families Boidin, Buissing, Aspeslagh, Opbergen Van, Kraker De, Theunissen, Adriaansen, Moonen, Karels en Schuffelers.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hanke Rotterdam Paderborn - www.genealogieonline.nl/genealogie-hanke

Een publicatie door Ton Janknegt met gegevens over oa. de families Hanke, Knuppel, Van den Berg, Janknegt, Huf, Hellweg, Muskens, Gerritse, Leonard en Kok.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vollmar, Krüse, Jonker, Van Gulik - www.genealogieonline.nl/stamboom-vollmar

Een publicatie door Rob Vollmar met gegevens over oa. de families Jonker, Krüse, Vollmar, Pronk, Van Gulik, Bon, Ubbels, Engelkamp, Groot en Huf.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Familiearchief smit - www.familiearchivaris.nl/697

Gerardus Cornelis geb te Breda en geh met Anna Cornelia Huffmeyer geb te Bergen op Zoom in 1880 Familiearchivaris: smit

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website