stamboomgids

Zoekresultaten 'Jacob' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 368:

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom_jacobs

Gegevens over oa. de families Jacobs, Ragas, Wouters, Hezemans, Peterse, Coolen, Keeris, Van de Ven, Maas en Van Bragt.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Grift - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-grift

Een publicatie door Jolanda van der Grift met gegevens over oa. de families Van der Grift, Van Doezum, Boelens, Van der Heide, Pijpstra, Faber, Postma, Van der Veer, Jacobs en Wybenga.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hobers - www.genealogieonline.nl/stamboom-hobers

Een publicatie door W. Hobers met gegevens over oa. de families Hobers, Van Almelo, Lubberts, Tangenberg, Jacobs, Wilkes, Jansen, Koens, Van Almelo (Tweeling) en Lok.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jacobs - www.genealogieonline.nl/stamboom-jacobs

Gegevens over oa. de families Boelen, Reuvers, Van Herwijnen, De Rouw, Wiegmans, Jacobs, Mutsaers, Van Cromvoirt, Nagtzaam en Meijer.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Eikenhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom_eikenhorst

Gegevens over oa. de families Eikenhorst, Van Eikenhorst, Abrahamsen Van Eikenhorst, Bos, Mosterd, Preusterink, Jacobsen Van Eikenhorst, Van de Kraats, Doppenberg en Span.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Doornbos - www.genealogieonline.nl/stamboom-doornbos

Een publicatie door T. Doornbos met gegevens over oa. de families Jans, Hindriks, Meijer, De Vries, Huizinga, Doddema, Pieters, Doornbos, Prins en Jacobs.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Parenteel Moorlag - www.genealogieonline.nl/parenteel-moorlag

De parenteel van Jan Moorlag is samengesteld door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Jacobs - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-jacobs

De kwartierstaat van Nicole Maria Jacobs is samengesteld door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Burgman - www.genealogieonline.nl/stamboom_burgman

Stamboom Burgman met oa. gegevens over de families Burgman, Tetteroo, Van Beusekom, Jacobs, Bangs, Palm, Fretz, Honing, Van der Weg en Witt Havers.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Johannes Zijlstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johannes-zijlstra

Een publicatie door R. Sevinga met gegevens over oa. de families Jans, Jacobs, De Vries, Dijkstra, Pieters, Hendriks, Willems, Geerts, Johannes en De Boer.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website