stamboomgids

Zoekresultaten 'Jacob' (in alle categorieën)

Resultaten 11 - 20 van 368:

Genealogie Rongen - www.genealogieonline.nl/genealogie-rongen

Een publicatie door Loed Rongen met gegevens over oa. de families Rongen, Janssen, Gerrits, Smits, Jacobs, Poels, Hendriks, Arts, Evers en Verschuren.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Vogelzang - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-vogelzang

Een publicatie door Leo Vogelzang met gegevens over oa. de families Franciscus Vogelzang, Maria Cornelia Vogelzang, Jacobus Letsch, Pieter Vogelzang, Johannes Vogelzang, Leenderd Vogelzang, Adriana Alida Maria Vogelzang, Johanna Maria Cornelia Vogelzang,

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Parenteel Jacoba Jacops - www.genealogieonline.nl/parenteel-jacoba-jacops

De parenteel van Jacoba Jacops is samengesteld door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Parenteel Jan Steen - www.genealogieonline.nl/parenteel-jan-steen

De parenteel van Jan Steen is samengesteld door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Parenteel Jacob Brummelkamp (Amsterdam/Harderwijk) - www.genealogieonline.nl/parenteel_jacob_brummelkamp

Gegevens over oa. de families Brummelkamp, De Casparis, Klaassen, Hoppenbrouwer, De Smet, Bolder, Reijnders, Kuhlemaijer, Ottomeijer en Van Rossum.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Parenteel van Cornelis van Mierlo - www.genealogieonline.nl/parenteel-cornelis-van-mierlo

Een publicatie door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Parenteel Theunis Goossens - www.genealogieonline.nl/parenteel-theunis-goossens

Een publicatie door M. Jacobs.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Duijnhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-duijnhoven

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Van Duijnhoven, Jacobs, Arntz, Verhoeven, Wolters, Peters, Effting, Van Uden, Jans en Hurkens.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Duden - www.genealogieonline.nl/stamboom-duden

Een publicatie door Frank Duden met gegevens over oa. de families Duden, De Kam, Schoemaker, Fastenau, Sijbesma, Kooman, Louws, Van de Linde, Mieras en Jacobson.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Genealogie Vuijk (Rotterdam en omgeving) - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-vuijk

Een publicatie door K.Chr. Uittien met gegevens over oa. de families Vuijk, Ploeg, Roggeveen, Harrewijn, Lucas, Zwiep, Delwell, Krijgsman, Jacobs en Eschmeijer.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website