stamboomgids

Zoekresultaten 'Klom' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 30:

Genealogie Nuhn - www.genealogieonline.nl/genealogie-nuhn

Een publicatie door P. Nuhn met gegevens over oa. de families Nuhn, Van Herel, Lakenberg, Klomp, Frumau, Nikken, Gribling, Van der Biezen, Zeelenberg en Goossens.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Genealogie Klomberg - www.genealogieonline.nl/genealogie-klomberg

Een publicatie door F. Klomberg met gegevens over oa. de families Klomberg, Janssen, Peters, Van Rijsewijk, Visser, Loeffen, De Vries, Cornelissen, Derksen en Willems.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

De nazaten van Aalbert Larekamp - www.genealogieonline.nl/nazaten-aalbert-larekamp

Een publicatie door Peter J.R. Vermaat met gegevens over oa. de families Van Dorland, Larekamp, Drost, Van den Berg, Wildeman, Klomp, Van Bronkhorst, Overeem, Van Baaren en Van den Dikkenberg.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van het Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-het-schut

Een publicatie door Marinus Stolk met gegevens over oa. de families Van het Schut, Bos, Evertsen, Roozenboom, Klomp, Meurs, Epping, Haazeleger, Van Beek en Van Deelen.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Stempher - www.genealogieonline.nl/stamboom-stempher

Een publicatie door Frits Stempher met gegevens over oa. de families Stempher, Wiersma, Roskamp, Klomps, Mulder, Lavelet, Simons, Lodeweges, Fetlaar en Tromp.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schut - www.genealogieonline.nl/stamboom-schut

Een publicatie door Jorik Schut met gegevens over oa. de families Schut, Voorderman, Klomp, Evers, Gerritsen, Altena, Klouwen, Bos, Segenhout en Himpe.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Klompstra - www.genealogieonline.nl/stamboom-klompstra

Een publicatie door Sjoukelien Klompstra met gegevens over oa. de families Klompstra, De Jager, Dijkstra, Kooistra, Jager, Venema, De Vries, Boonstra, De Jong en Hoekstra.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Klaassen - www.genealogieonline.nl/stamboom-klaassen

Een publicatie door Ries van Schalkwijk met gegevens over oa. de families Klaassen, Gerrits, Hendriks, Gerrits Klaassen, Priester, Hendriks Boer, Klomp, Pap, Jongeneel en Rietveld.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Brugman - www.genealogieonline.nl/stamboom-brugman

Een publicatie door H. Brugman met gegevens over oa. de families Brugman, Van Heumen, Klomp, Janssen, Van Hattum, Graat, Nas, Hermsen, Busser en Bos.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Klomberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-klomberg

Een genealogische publicatie door Frans Klomberg met gegevens over onder andere de families Klomberg, Janssen, Peters, Hermeling, Jansen, Pauwelsen, Cornelissen, Van Rijsewijk en Visser.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website