stamboomgids

Zoekresultaten 'Krone' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 20:

Stamboom Liefers - www.genealogieonline.nl/stamboom-liefers

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Liefers, IJzerman, Lieffers, De Haan, Schuurman, Kamphuis, Eilander, Bijsterbosch, Kroneman en Mulder.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kronenburg - www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenburg

Een publicatie door Don Kronenburg met gegevens over oa. de families Kronenburg, De Laat, De Vink, Heesen, Arendshorst, Krak, Willemsen, Lourens, Van Schevikhoven en Elberse.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Kronemeijer - www.genealogieonline.nl/genealogie-kronemeijer

Een publicatie door Elly Kronemeijer met gegevens over oa. de families Oosterhoff, Bethlehem, Croese, Kronemeijer, Van Swinderen, De Haan, Wieringa, Huizinga, De Vries en Wierenga.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Oosthof-Balster - www.genealogieonline.nl/stamboom-oosthof-balster

Een publicatie door G. Oosthof de Mink met gegevens over oa. de families Balster, Jansen, Oosthof, Gerrits, Keizer, Kronenberg, Berghuis, Klein Breukink, Tentman en Willems.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Hendrikje Spoelstra - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-hendrikje-spoelstra

Een publicatie door Matthijs Vonder met gegevens over oa. de families Spoelstra, Zandburg, Fennema, Tilstra, Wagenaar, Zandstra, De Jong, Annes, Kronemeijer en Loonstra.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kronenberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Kronenberg, Balster, Waanders, Zuurveen, Van Dijk, Jansen, Eiland, Van der Vecht, Noot en Eikelboom.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Van Eijk tak Woerden2 - www.genealogieonline.nl/van-eijk-tak-woerden2

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van Eijck, Versteeg, Trippe, Haselaar, Verhoef, Kloefhout, Donders, Van Kronenburg en Overkamp.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kröner - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroner

Een publicatie door Paul Kröner met gegevens over oa. de families Kröner, Kuilman, Wijbenga, Mellenbergh, Martini, Dijkstra, Pfundt, Dubbeldeman, Schulze en Wiegel.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Westerhof - www.genealogieonline.nl/stamboom-westerhof

Een publicatie door Janet Westerhof met gegevens over oa. de families Poutsma, Van der Wal, Oppers, Westerhof, Vreeling, Pompstra, Adelaar, Kronenburg, De Beer en Berger.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kronenberg (Zwollerkerspel e.o.) - www.genealogieonline.nl/stamboom-kronenberg-zwollerkerspel

Een publicatie door Jan Kronenberg met gegevens over oa. de families Kronenberg, Kluppel, Hersevoort, De Leeuw, Rensink, Ten Klooster, Stempher, Aalders, Kroonenberg en Van Beek.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website