stamboomgids

Zoekresultaten 'Krul' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 21:

Stamboom Hillebregt - www.genealogieonline.nl/stamboom-hillebregt

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Hillebregt, Frauenfelder, Krul, Zuiderwijk, Scheffer, Meershoek, Blok, Olierook, Schaaf en Beljaards.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Meershoek - www.genealogieonline.nl/stamboom_meershoek

Gegevens over oa. de families Meershoek, Krul, Blok, Van der Leeuw, Hillebregt, Van der Crul, Van Starrenburg, Rijvers, Van Tergouw en Flinterman.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Kwast - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-kwast

Een publicatie door A.M. van der Kwast met gegevens over oa. de families Van der Kwast, Van der Quast, Baak, Noordam, Leenman, Korbee, Krul, Stam, Korbée en Engel.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Krul - www.genealogieonline.nl/stamboom_krul

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Krul, Van der Hoeven, Van der Tang, Van der Gaag, Krouwel, Meershoek, Knoppert, Van Stekelenburg, Den Munnik en Le Roij.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Voorouders Riet Le Maitre - www.genealogieonline.nl/voorouders-le-maitre

Een publicatie door T. Witberg met gegevens over oa. de families Le Maitre, Simonis, Möller, Meer, Leenhoff, Eykhout, Haan, Kleijnis, Piqural en Krull.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Berg/van der Werf - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-berg-van-der-werf

Een publicatie door Marjo van den Berg met gegevens over oa. de families Van der Werf, Wolfers, Muller, Van Zeijl, Van der Werf(f), De Jager, Van den Berg, Van Deelen, Nadorp en Krul.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Krul - www.genealogieonline.nl/stamboom_krul

De stamboom van de familie Krul zoals opgesteld door mevrouw E. Hillebregt–Zuiderwijk en de heer B. Hillebregt Jr.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Eilders - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-eilders-is-samengesteld-door- ...

Een publicatie door B. Eilders met gegevens over oa. de families Prins, Stubbe, Frey, Abbas, Wubs, Nobbe, Hidding, Janssen, Krull en De Vries.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Staarthof - www.genealogieonline.nl/stamboom-staarthof

Een publicatie door Sonja Assenberg-Staarthof met gegevens over oa. de families Staarthof, Noordermeer, Visser, Euser, Noordam, Van der Waal, Kruller, Van Zonneveld, Hagenbeek en Van der Stelt.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vriend - www.genealogieonline.nl/stamboom-vriend

Een publicatie door Kramer met gegevens over oa. de families Vriend, Krul, Kieft, De Vries, Brander, Molen, Zweep, Rol, Raven en Singer.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website