stamboomgids

Zoekresultaten 'Lassche' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 14:

Stamboom Klinge - www.genealogieonline.nl/stamboom_klinge

Gegevens over oa. de families Klinge, Krikke, Van Loo, Franzen, Kruger, Tiegelaar, Bekman, Franken, Lassche en Kricke.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Last - www.genealogieonline.nl/stamboom-last

Een publicatie door R. Last met gegevens over oa. de families Last, Lassche, Van Dijk, De Vries, Prins, Dekker, Jans, Schilder, Brands en Engeltjes.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Uffels-Bergkamp-Lassche-Winter - www.genealogieonline.nl/stamboom-uffels

Een publicatie door Berry Uffels met gegevens over oa. de families Bergkamp, Lassche, Uffels, Rook, Post, Schuurman, Van der Linde, Haveman, Jans en Prins.

Categorie: Familienamen » U   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Johanna Albertha Leijssenaar - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-johanna-albertha-leijssenaar

Een publicatie door Guus Nijhuis met gegevens over oa. de families Van der Linde, Moed, Jans, Leijssenaar, Baas, Gruppen, Lenten, Rook, Klaver en Lassche.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Kolk; volkstelling Nunspeet 1797 - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-kolk-nunspeet

Een publicatie door Herman van de Kolk met gegevens over oa. de families Van de Kolk, Bouw, Mulder, Lassche, De Gunst, Bronkhorst, Boeve, Van den Berg, Hofman en Doppenberg.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

De families Lasker (Lassche), Grooten van der Helm - peterlasker.nl

Genealogie: de families Lasker (Lassche), Grooten van der Helm en van der Schuur

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Rijt: van Rijt - West Nederland en van Damme - Zee - www.famvanrijt.eu

Gegevens over de voorouders "van Rijt", oorspronkelijk uit het Westland en de Ned.Herv. familie van Damme uit Zeeuws Vlaanderen plus emigratie naar de V.S. Daarbij: van Rossum, Gomes, Jacobs, Wessels, Eekhout, Mazel, van de Plassche

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lode - www.genealogieonline.nl/stamboom-lode

Een publicatie door Margitta met gegevens over oa. de families Lode, Reudink, Heupers, Lassche, Lammerts, Huiskers, Hagedoorn.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Gezinsreconstructies (Ambt-)Vollenhove - www.genealogieonline.nl/gezinsreconstructies-vollenhove

Een publicatie door Guus Nijhuis met gegevens over oa. de families Visscher, Ten Napel, Jans, Van der Linde, Rook, Lassche, Jongman, Boes, Post en Lok.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Kolk, De Gunst, Lok, Lassche en Nunspeet 1910 - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-kolk

Een publicatie door Herman van de Kolk met gegevens over oa. de families Van de Kolk, Bouw, Lassche, De Gunst, Mulder, Boeve, Bronkhorst, Doppenberg, Hofman en Van den Berg.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website