stamboomgids

Zoekresultaten 'Leek' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 11:

Stamboom families Bakker en Groen - www.genealogieonline.nl/stamboom-bakker-en-groen

Een publicatie door Miep Bakker met gegevens over oa. de families Groen, Tesselaar, Bakker, Bruin, Wagemaker, Wahlen, Groot, Minnes, Bleeker en Koning.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Bleekemolen - home.planet.nl/~vos00546/harmen/harmen.htm

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Beekvelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-beekvelt

Een publicatie door Jan Beekvelt met gegevens over oa. de families Susteren, Beekvelt, Beekveld, Beeckveldt, Lutje, Norbruis, Bleeker, Croze, Slikboer en Drost.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Boomsma - www.genealogieonline.nl/boomsma-stamboom

Een publicatie door Tjalling Tjalsma met gegevens over oa. de families Pieter Gerrits Boomsma, Allegonda Elisabeth Boomsma, Jetske Boomsma, Johannes Boomsma, Akke Boomsma, Akke Bleeker, Gerrit De Vries, Gerrit Pieters Boomsma, Jetske Johannes Van Der Bank

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Bakker, Bleeker, Commandeur - www.genealogieonline.nl/genealogie-bakker-bleeker-commandeur

Een publicatie door Ger van Dijk met gegevens over oa. de families Huiberts, Huibers, Huijberts, Huijbers, Veeken, De Wit, Van Diepen, Smal, Kramer en Knook.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Blekemolen, Purmerend - home.kpn.nl/vos00546/harmen/harmen.htm

Stamboom Blekemolen - Bleekemolen

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bremer (Arnhem) - www.genealogieonline.nl/stamboom-bremer-arnhem

Een publicatie door Gert-jan Bremer met gegevens over oa. de families Bremer , Frieling, Bleeker, Bossman, Lanters, Bremer, Vogelpoel, Stet, en .

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Blekemolen / Bleekemolen - www.genealogieonline.nl/stamboom-blekemolen-bleekemolen

Een publicatie door Maria Vos-Blekemolen met gegevens over oa. de families Bleekemolen, Blekemolen, Velzeboer, Van der Horst, Groot, Visser, De Vries, Smit, Bruijn en Uyldert.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Ten Bokkel/Mozes - www.genealogieonline.nl/stamboom-ten-bokkel-mozes

Een genealogische publicatie door JP ten Bokkel met gegevens over onder andere de families Mozes, Ten Bokkel, Gangelhof, Rauwerda, Bleeker, Van der Meuelen, Atsma, Jager en Gabes.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie familie Van Bentum - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-van-bentum

Een genealogische publicatie door Joop Leek met gegevens over onder andere de families Bentum Van, Benthem Van, De Moel, Langenhorst, Leek, Bentem Van, Boer De, Halsema en Plasse.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website