stamboomgids

Zoekresultaten 'Leeman' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 17:

Familie Pieterse-van den Bosch - www.familiepieterse.nl

Geïllustreerde genealogie van de familie Pieterse-van den Bosch, met onder meer de families van den Berg, de Best, Bodding(ius), de Boer, Gerbranda, Hemmes, Leemans, Lichtermoet, Prins, Tuitjer, Waterbolk, Wilschut en Zuiderweg.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom VandenBorre - www.genealogieonline.nl/stamboom-vandenborre

Een publicatie door J. VandenBorre met gegevens over oa. de families Vandenborre, Delamotte, Leemans, Corijn, Loonis, Haegeman, Sestig, Vandemeulebroucke, Bruneeuw en Martens.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Pieken - www.genealogieonline.nl/stamboom-pieken

Een publicatie door P. Bernard met gegevens over oa. de families Hernould, Vrithoff, Vrijthoff, Vanden Eynde, Nicodeme, Leemans, Petiau, Bernard, Lacrosse en Brun.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Hoff - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-hoff

Een publicatie door Philip van den Hoff met gegevens over oa. de families Van den Hoff, Griekspoor, Denkers, Struik, Van Aalst, Van Nassauw, Sleeman, Majoor, Van den Eijkhof en De Bruijn.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Rijke - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-rijke

Een publicatie door Vincent de Rijke met gegevens over oa. de families Tinbergen, De Rijke, Willems, De Jonge, Rijkse, Blom, Schout, Vingerhoed, Leeman en Hendrikse.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Parenteel De Koninck - www.genealogieonline.nl/parenteel-de-koninck

Een publicatie door M. de Koninck met gegevens over oa. de families De Koning, De Koninck, Veras, Leeman, Sikkelerus, Van Sikkelerus, Maas, De Wilde, Van Hecke en Ivens.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Van Gorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-gorp

Een publicatie door Ad van Gorp met gegevens over oa. de families Van Gorp, Oerlemans, Reijven, Van Rooij, Hamers, Lemans, Glavimans, Smulders, Leemans en Van de Ven.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lemans-Priems - www.genealogieonline.nl/stamboom-lemans-priems

Een publicatie door Jan Lemans met gegevens over oa. de families Jansen, Priems, Jansens, Roosen, Leemans, Lemans, Knapen, Janssen en Janssen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Leemans en Gerritse - www.genealogieonline.nl/stamboom-leemans-en-gerritse

Een publicatie door Gerritse met gegevens over oa. de families Leemans, Haterd, van de, Rovers, Gerritse, Broek, van den, Rooij, van, Baar, van den, Deen en Deen.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Smedt - Smekens - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-smedt-smekens

Een genealogische publicatie door De Smedt met gegevens over onder andere de families De Smedt, Smekens, Leemans, Breugelmans, Cluyts, Moeyersoms, Jacobs, Gebreurs en Beenens.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website