stamboomgids

Zoekresultaten 'Lieveld' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 32:

Genealogie Van Reen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-reen

Een publicatie door Jos van Reen met gegevens over oa. de families Van Reen, Lelivelt, Grubben, Oldenhof, Puts, Jansen, Lelieveldt, Peters, Lelieveld en Van Brakel.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Genealogie Lelieveld - www.genealogieonline.nl/genealogie-lelieveld

De genealogie van de familie Lelieveld is samengesteld door P. Lensink.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lensinck - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensinck

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Lensinck, Lelieveld, Van Frankrijk, Steenbeek, Kappers, Lenselink, Mols, Hoen en Nuchelmans.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lensink - www.genealogieonline.nl/stamboom-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Verweijen, Vrijmoed, Steenbeek, Lelieveld, Bootsveld, Hulsman, Post, Jansen en Opperhuizen.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Koster - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-koster

Een publicatie door Caroline Koster met gegevens over oa. de families Koster, Vader, De Keuster, De Coster, Lelieveld, Bossehaert, Van der Tuin, Plas en Van Leeuwen.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Merkus - www.genealogieonline.nl/stamboom-merkus

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Merkus, Arts, Eberg, Van der Weerden, Driessen, Noevers, Lelieveld, Verweij, Poortman en Beeker.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Lichtenvoorde - www.genealogiedomein.nl

Transcriptie verpondingskohier buurschap Lievelde (1647)

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Genealogie Kanters - www.genealogieonline.nl/genealogie-kanters

Een publicatie door Jan-Willem Kanters met gegevens over oa. de families Van der Zijden, Franken, Havik, Van der Sijde, Lelieveld, Kanters, Loos, Starrenburg en Starrenburg.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ilsinck > Lensink - www.genealogieonline.nl/stamboom-ilsinck-lensink

Een publicatie door Peter Lensink met gegevens over oa. de families Lensink, Hooijboer, Lensing, Lensinck, Lelieveld, Vos, Steenbeek, Rood, Kappers en Van Frankrijk.

Categorie: Familienamen » I   Filter


Screenshot van website

Stamboom Janssen - www.genealogieonline.nl/janssen-stamboom

Een genealogische publicatie door Tess Janssen met gegevens over onder andere de families Lelivelt, Janssen, Lelieveldt, Wijdeveld, Coenders, De Graaf, Lelieveld, Aalbers en Jansen.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website