stamboomgids

Zoekresultaten 'Lingen' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 453:

Genealogie Online - www.genealogieonline.nlAanrader!

Een grote verzameling genealogische data (stambomen, parentelen, kwartierstaten en bidprentjesverzamelingen) van diverse genealogen die hun gegevens eenvoudig op deze site publiceren.

Categorie: Bronnen » Landelijk   Filter


Screenshot van website

Kloosterman familiewapen - www.kloosterman.be/genealogie-ned/kloosterman-familiewapen

Ontworpen voor alle naamdragende nakomelingen van de stamvader Jan Claesz., schout van Kapelle Biezelinge, 1579, 1583, pachter van 113 gem. 95 r. land

Categorie: Specialisaties » Heraldiek   Filter


Screenshot van website

Nakomelingen Gerrit van Dien - www.genealogieonline.nl/nakomelingen-gerrit-van-dien

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Van Diejen, Van Dien, Oosterbroek, Van Dijen, Van Die, Te Riet, Jordaan, Pach, Mackenstein en Wester.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom_boers

Gegevens over oa. de families Boers, Verweij, Van den Berg, Buitelaar, Van Dijk, Boon, Van den Bos, Van Tellingen, Schellevis en Van der Kaaij.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Rems-Dijkstra - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_rems_dijkstra

Gegevens over o.a. de families Van Rems, Sealtiel, De Boer, Klumper, Dijkstra, Hulshoff, Bosma en Schuring. Alle aanvullingen en opmerkingen van harte welkom!

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Coret - www.coret.org

Stamboom opgesteld door Bob Coret met o.a. gegevens over de families Coret, Grondel, Brizee, Van Bovene, Van Ham, Uphus, Van Evelingen en Hoogers.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Alderliesten - www.evelingen.box.nl

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Molenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-molenaar

Een publicatie door Tiny van Teulingen met gegevens over oa. de families Molenaar, Den Bleijker, Van Valkenburg, Houtman, Ree, Westdorp, Brandenburg, Blom, Rab en Tuinman.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Afstammelingen Martinus Dobbelaere - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-martinus-dobbelaere

Gegevens over oa. de families Dobbelaere, Arickx, Van Lint, De Clercq, Willems, Martens, Claeys, Maes, Van Holsbeke en De Smet.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Afstammelingen Jan Vermeer - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-jan-vermeer

Gegevens over oa. de families Vermeer, Van Ingen, Jansen, Budding, Ter Haar, Berends, Van Doorn, De Bon, Rustenhoven en Verwoert.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website