stamboomgids

Zoekresultaten 'Mantel' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 24:

Genealogie Van Raam - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-raam

Een publicatie door Han van Raam met gegevens over oa. de families Mantel, Wijker, Stam, Dekker, Van Raam, Visser, Stodel, Van Raan, De Groot en Zwart.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Helmantel - www.genealogieonline.nl/stamboom-helmantel

Een publicatie door Klaas Pera met stamboomgegevens over de families Helmantel, Pera (2 takken), Herwig, Renkema, Van Bolhuis, De Jong, Wormser en Wurmser, Holtrop, Van Esch etc.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Helmantel - www.verhagen-mulder.nl/helmantel

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bruijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-bruijn

Een publicatie door Ted Bruijn met gegevens over oa. de families Bruijn, Kenter, Bakker, Lieuwes De Jong, Rooker, Pieters Mantel, Basjes, Koolhaas, Siebes en Vermeulen.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Jonker - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-jonker

Een publicatie door F. de Jonker met gegevens over oa. de families De Jonker, Van der Wallen, Schaap, In 't Hol, Kaan, Mantels, Van Bentem, Van der Schaaf, Le Roy en Bierman.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Groot en Ten Harkel - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-groot-en-ten-harkel

Een publicatie door Adriaan de Groot met gegevens over oa. de families Ten Harkel, Mallon, Te Harkel, Molenbroek, Ten Herkel, De Groot, Mantel, Ox, Lanfermeijer en Evendijk.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Klinger - www.genealogieonline.nl/stamboom-klinger

Een genealogische publicatie door Roelf Schrik met gegevens over onder andere de families Klingers, Klinger, Nederkoorn, Mantel, Koelemij, Van Doornik, Stuurman, Souverein en Nieuwland.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Eijkmans - Kerkhoven - www.genealogieonline.nl/genealogie-eijkmans-kerkhoven

Een publicatie door Henk Eijkmans met gegevens over oa. de families De Jager, Eijkmans, De Haan, Mantel, Kerkhoven, Homan, De Boer, Bakker, Plomp en Bierman.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kooiman-Bruijn-Mantel-de Boer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kooiman-bruijn-mantel

Een publicatie door Simon Kooiman met gegevens over oa. de families Mantel, Kooyman, Bruijn, De Boer, Cooyman, Visser, Kooiman, Bakker, Cornelisz. en De Jong.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie N.P. Mantel - www.genealogieonline.nl/genealogie-mantel

Een publicatie door Martien Mantel met oorspronkelijk gegevens over de familie Mantel. Ondertussen uitgroeiend naar een stamboom met diverse families in West-Friesland, zoals de families Groot, Bakker, De Vries, Smit, Brouwer, De Boer, Visser en De Jong.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website