stamboomgids

Zoekresultaten 'Mantel' (in alle categorieën)

Resultaten 11 - 20 van 24:

Stamboom Hendrik David Mantel - www.genealogieonline.nl/stamboom-hendrik-david-mantel

Tijdens de zoektocht naar de Westfriese familie Mantel ben ik onder andere Hendrik David Mantel tegen gekomen, waarvan tot nu toe nog geen familieband met de Westfriezen is vastgesteld. In deze stamboom vind je de gegevens van de op 10 december 1802 in Amsterdam geboren Hendrik David, zoon van Johann David en Anthonia Aanna Maria Bolten.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Johan Philip Mantel - www.genealogieonline.nl/stamboom-johan-philip-mantel

Tijdens de zoektocht naar de Westfriese familie Mantel ben ik onder andere Johan Philip Mantel tegen gekomen, waarvan tot nu toe nog geen familieband met de Westfriezen is vastgesteld. In deze stamboom vind je de gegevens van de circa 1754 in Rettenbach geboren Johan Philip, zoon van Jan en Maria Elisabeth. Andere families zijn Wols, Van Ewijk, Van de Stroet, Dros, Vos, Senten, Spruit, De Vreede en Van Rooijen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

De Groot stamboom - www.genealogieonline.nl/de-groot-stamboom

Een publicatie door Adriaan de Groot met gegevens over oa. de families Ten Harkel, Mallon, Te Harkel, Molenbroek, Ten Herkel, De Groot, Ox, Mantel, Evendijk en Strobant.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Oord - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-oord

Een publicatie door Dirk Masselink met gegevens over oa. de families Van der Oord, Bakker, De Vries, Leegwater, Groot, Smit, Mantel, De Boer, Ham en Brouwer.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Jonkers-Verberne - www.genealogieonline.nl/stamboom-jonkers-verberne

Een publicatie door Ad Jonkers met gegevens over oa. de families Verberne, Jonkers, Moel, de, Boer, de, Haring, Mantel, Vink, Wit, de en Wit, de.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schimmel, Schut, Streicher en verwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-schimmel-schut-streicher

Een publicatie door Elviera Ooms-Ringeling met gegevens over oa. de families Schimmel, Schut, Streicher, Van der Veen, Krause (croese, Kroese), Roodhart, Mantel, Hofstra en Hofstra.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Emma Yvonne de Gruiter - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-emma-yvonne-de-gruiter

Een genealogische publicatie door W.F.H. Naudin ten Cate met gegevens over onder andere de families De Gruijter, De Gruiter, Van Baal, Bos, Tempel, Pen, Krämer, Huisman, Mantel, van Laar, Teunissen, Van Elmpt en Dubling.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom van de families Van Tilburg en Ferwerda - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-tilburg-en-ferwerda

Een genealogische publicatie door Rolf van Tilburg met gegevens over onder andere de families Niet Publiceren, Mantel, Pos, Van Tilburg, Kingma, Schellevis, De Cruyff, Marinus en Rijff.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Visser-Groot - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser-groot

Een genealogische publicatie door Margriet E- Visser-Groot met gegevens over onder andere de families Groot, Visser, Dekker, Koning, Vissers, Mantel, Rijs, De Fretes en Schouw.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Happ/Stuebe Family Tree - www.genealogieonline.nl/happ-stuebe-family-tree

A genealogical publication by Ricky Happ with information about, among others, the families Hussey, Happ, Turner, Dick, Litchfield, Simantel, Stuckey, Bateman and Lynch.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website