stamboomgids

Zoekresultaten 'Melse' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 15:

Stamboom Van Melzen-Van Melsen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-melzen-van-melsen

Een publicatie door A. van Melzen met gegevens over oa. de families Koster, Jans, Vos, Boerma, Boer, Hendriks, Smit, Melsen, Mulder en Vries.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Melser - www.genealogieonline.nl/stamboom_melser

De stamboom van de familie Melser is samengesteld door P. Melser. Met o.a. gegevens over de families Melser, Schoenmaeckers, Melsen, Peek, Willems, Paes, Van Es, Bas, Brouns en Foppen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Verdon(c)k Melsele-Heinkenszand - www.genealogieonline.nl/genealogie-verdonk-melsele-heinkenszand

Een publicatie door P. Verdonk met gegevens over oa. de families Verdonck, Verdonk, Smet, De Cock, De Munck, De Wilde, Baert, Vercauteren, Puylaert en Verdoncq.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Jongh - www.genealogieonline.nl/de-jongh-stamboom

Een publicatie door Pierre de Jongh met gegevens over oa. de families De Jongh, Anspach, Boer, Melse, De Swarte, Van Baalen, Goedhart, Bak, Den Hollander en Cornelisse.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Genealogie Homs - www.genealogieonline.nl/genealogie-homs

Een publicatie door George Homs met gegevens over oa. de families Hommen, Homs, Grachten, Hopmans, Melsen, Wittenberg, Timmermans, Van Kempen, Van den Boom en Le Bruyn.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Van Melzen / Postma / Kuikman / Volckmann - www.myheritage.nl/site-18055571/van-melzen-web-site

stamboom van de fam. van Melzen / Melsen / Postma / Kuikman / Volckmann

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Melzen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-melzen

Een publicatie door Anton van Melzen met gegevens over oa. de families Koster, Jans, Vos, Boerma, Smit, Hendriks, Mulder, De Vries, Van Melsen en Bakker.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lampers-Pierssens - www.genealogieonline.nl/stamboom-lampers-pierssens

Een publicatie door Anne-Marie de Bondt met gegevens over oa. de families Melsen, Lampers, Penneman, Lockefeer, Joos, Pierssens, Bogaert, De Rijbel, Brosis en De Potter.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Pletzers - www.genealogieonline.nl/stamboom-pletzers

Een publicatie door E.M.F. Pletzers met gegevens over oa. de families Pletzers, Melser, Van Dijk, Poolen, Mootzelaar, Geurts, Smael, Hofman, Moest en Hermans.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Butter-Kes - www.genealogieonline.nl/stamboom-butter-kes

Een publicatie door A. Butter met gegevens over oa. de families Van Dalen, Van Os, Oosterbaan, Butter, Versteeg, Kes, Van Melsen, Van Osch, Van Zanten en Nel.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website