stamboomgids

Zoekresultaten 'Modder' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 11:

Stamboom Dewis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dewis

Een publicatie door Afiena Dewis met gegevens over oa. de families Modderman, Dijkman, Kugel, Jans, Schipper, Jacobs, Ploeger, Hindriks, Van Mekeren en Broekema.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Muntjewerff - www.genealogieonline.nl/stamboom-muntjewerff

Een publicatie door Henk Muntjewerff met gegevens over oa. de families Muntjewerff, Muntjewerf, Van den Hul, Modder, Dragt, Van der Linde, Takkenberg, De Vries, Doijer en Prins.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Numan - www.genealogieonline.nl/stamboom-numan

Een publicatie door Sake Numan met gegevens over oa. de families Numan, De Grouw, Booi, Keidel, De Goed, Numan Boonstra, Van der Harst, Modderman, Boonstra en Van der Zwaag.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom John - www.genealogieonline.nl/stamboom-john

Een publicatie door Rob P. John met gegevens over oa. de families John, Van der Genugten, Amesz, Amesz(w), Modder, Nieman, Kurz, Bakker, Van der Heyden en Loehner.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Modder - www.de-wit.net/genovz/modder.html

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Modderman - www.genealogieonline.nl/genealogie-modderman

Een publicatie door Jaap Modderman met gegevens over oa. de families Modderman, Duivenkate, Modder(Man), Moddermann, Elseloo, Prins, Den Hertog, Kooi, Hoekzema en Van Kampen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Heide Pasver - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-heide-pasver

Een genealogische publicatie door Lammert van der Heide met gegevens over onder andere de families Van der Heide, Veenstra, Van der Velde, De Jong, Boivin, Modderman, Dijkstra, Van der Veer en De Wit.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Mulder, Schrik, Kolkman, Grade, Modderman - www.genealogieonline.nl/stamboom-mulder-schrik-kolkman-grade-modderman ...

Een genealogische publicatie door I. Schrik-Mulder met gegevens over onder andere de families Mulder, Kolkman, Modderman, Stuut, Grade, Schrik, Koning, Klooster en Van Heuvelen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Spiegelberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-spiegelberg

Een publicatie door Joop Spiegelberg met gegevens over oa. de families Spiegelberg, Stol, Meer, Van Der, Ladiges, Emke, Koopmans, Modderman, Stemes en Stemes.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Zwart / Schuurman Alkmaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-zwart-schuurman-alkmaar

Een genealogische publicatie door MMJ Meijer Ettema met gegevens over onder andere de families Van Duijvenbode, Wit, Modder, Brugman, Schuurman, Mijts, De Jong, Dorregeest en Rus.

Categorie: Familienamen » Z   Filter


Screenshot van website