stamboomgids

Zoekresultaten 'Molle' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 20:

Stamboom Daniels - www.genealogieonline.nl/stamboom-daniels

Een publicatie door Dirk Baas met gegevens over oa. de families Daniels, Dor, Bom, Moller, Broekman, Van den Heuvel, Engels, Korteweg, Van Zijl en Hartmans.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Mooij - www.genealogieonline.nl/stamboom-mooij

Een publicatie door Cees met gegevens over oa. de families Mooij, Polman Mooij, De Wolf, Strooker, Schuijt, Admiraal, Bakker, (Egmond) Mooij, Hos en Moller.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Genealogie Finet - www.genealogieonline.nl/genealogie-finet

Een publicatie door Didier Finet met gegevens over oa. de families Finet, Ducobu, Bonny, De Haynin, Tromont, Hallez, Molle, Moreau, De Haynin (D'henin) en Hoyos.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Twan Kessels - www.genealogieonline.nl/stamboom-twan-kessels

Een publicatie door Twan Kessels met gegevens over oa. de families Kessels, Janssen, Philipsen, Lemmen, Peeters, Van der Sterren, Smollers, Bartels, Moes (Maus) en Hilkens.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Somers website Genealogie en Historie - members.home.nl/gerke.somer

Familie Jan Dates Mollema Oldehove

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Molle, Van der Nol - www.genealogieonline.nl/stamboom-molle

Een publicatie door Eddy Molle met gegevens over oa. de families Dekens, Pierlot, Vd Wouw, Molle, Piƫrlot, Pijlman, Schiphouwer, Rutgers, Van der Nol en Van Doorn.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Soeten en Mollema - www.wiebesoeten.nl

Stamboom familie Soeten en Mollema.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Mollet, van de Pol - www.genealogieonline.nl/stamboom-mollet-van-de-pol

Een genealogische publicatie door P.D. Mollet met gegevens over onder andere de families Dessauvagie, Valckenier, Bos, Huizinga, De Mahieu, Nienhuis, Van Hoorn, Voshol en Breetveld.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

KNIL-militairen uit Bergh - www.berghapedia.nl/index.php/KNIL-militairen

Zonen van: Van Bergen - Winterink, Bongers, Derksen - Wolters, Erdhuizen, Van Halteren - Mollenkamp, Kaak - L?, Kleinpenning - Van Remmen, Kok - Andr? Rietveld - Kruimel, Sessing - Tempel

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website

Indiegangers uit Braamt (Bergh) - www.berghapedia.nl/index.php/Deelnemers_Politionele_Acties#Braamt

Zonen van: Abbenhuis - Burgers, Baars - Heijltjes, Bisselink - Elshof, Bodde - Bultink, Burgers - Huntink, Van Halteren - Mollenkamp, Van Halteren - Abbenhuis, Harmsen - Sack, Hegeman - Kok, Helmink - Kuiper, Hunting - Hartjes, Hunting - Koster

Categorie: Bronnen » Regionaal » Gelderland   Filter


Screenshot van website