stamboomgids

Zoekresultaten 'Paans' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 65:

Stamboom Schaaf - www.genealogieonline.nl/stamboom-schaaf

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Schaaf, Zuiderwijk, Boersma, Heidstra, De Jong, Hillebregt, Hoek, Alts, Van der Heide en Spaans.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Arrazola de Oñate - arrazoladeonate.be

Een verzameling geschiedenis en verhalen over een oude Belgische familie van Spaans-Baskische oorsprong.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Pelt en Sluijter - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_pelt_en_sluijter

Gegevens over oa. de families Molegraaf, Escabache, De Jong, Lavino, Van Pelt, Van den Berg, Wagemakers, Paans, Bekkers en Sluijter.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Hak - Scheveningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-hak

Een publicatie door Nettie de Vos - van der Hak met gegevens over oa. de families De Jong, Van der Zwan, Pronk, Van der Hak, Keus, Klaui, Taal, Vrolijk, Den Heijer en Spaans.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Keus, Smink, Rog en Korving - www.genealogieonline.nl/stamboom-keus-smink

Een publicatie door Theo Eekhout met gegevens over oa. de families Keus, Rog, Smink, Korving, Pronk, Spaans, Heijer, Harst, Taal en Vrolijk.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schilt-Paans - www.genealogieonline.nl/stamboom-schilt-paans

Een publicatie door Arie Schilt met gegevens over oa. de families Paans, Van den Berg, Vaandrager, Sprangers, Visser, Van Driel, Knijff, De Jong, Schoenmakers en Plomp.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Alberts - www.genealogieonline.nl/stamboom-alberts

Een publicatie door H.R. Alberts met gegevens over oa. de families Paans, Scheepvaart, Cappeteyn, Van der Meulen, Tempelaar, De Jong, Alberts, Kamminga, Kapteyn en Blees.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Coby Jansen - www.genealogieonline.nl/stamboom-coby-jansen

Een publicatie door Coby vd Woerdt Jansen met gegevens over oa. de families Jansen, Grootveld, Peperkamp, Harteveld, Spaans, Den Dulk, Kooper, Beekhuizen, Teunissen en Meijsen.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Spaans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-spaans

Een publicatie door Mike Spaans met gegevens over oa. de families Van Gaalen, De Wilde, Verburg, Lunenburg, Spaans, Noordhoek, Brandsen, Jongejan, Keus en Visher.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van der Spek - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-spek

Een publicatie door R.M. van der Spek met gegevens over oa. de families Van der Spek, Verspeck, Walter, Mastenbroek, Van den Broeck, Paans, Van Egmond, Zantman, Zanteman en Boekestein.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website