stamboomgids

Zoekresultaten 'Paes' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 12:

Stamboom familie Melser - www.genealogieonline.nl/stamboom_melser

De stamboom van de familie Melser is samengesteld door P. Melser. Met o.a. gegevens over de families Melser, Schoenmaeckers, Melsen, Peek, Willems, Paes, Van Es, Bas, Brouns en Foppen.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Notermans - www.genealogieonline.nl/stamboom-notermans

Een publicatie door Sylvy Notermans met gegevens over oa. de families Notermans, Alberts, Soons, Opgenorth, Custers, Paes, Engwegen, Gubbels, Webers en Bruggen.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Felder - www.genealogieonline.nl/stamboom-felder

Een publicatie door Anja Felder met gegevens over oa. de families Demonthy, Van Dijk, Bosten, Van Gerwen, Jaegers, Van Vlijmen, Geilenkirchen, Paes, Jegers en Hamel.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Voc-Retourschip Ravesteyn (R. Paesie) - www.bol.com/nl/p/voc-retourschip-ravesteyn/666804687

Ruud Paesie, duikinstructeur op de Maldiven, vond het wrak van het VOC-schip Ravesteyn, dat in 1726 op weg naar Ceijlon verongelukte bij de eilandengroep ten zuiden van Zuid-Afrika. Paesie deed ook onderzoek naar de geschiedenis van het retourschip en de VOC in Zeeland, waar het schip werd gebouwd.

Categorie: Boeken » Geschiedenis   Filter


Screenshot van website

Genealogie Jaegers-Spring - www.genealogieonline.nl/genealogie-jaegers-spring

Een publicatie door Jos Jaegers met gegevens over oa. de families Jaegers, Janssen, Christiaans, Jegers, J├Ągers, Houben, Gielen, Paes, Arets en Andrieu.

Categorie: Familienamen » J   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Bosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-yves-van-den-bosch

Een publicatie door Yves Van den Bosch met gegevens over oa. de families Nouwen, Verdonck, Simons, Hermans, Knevels, Vlemelinx, Paesen, Stienaers, Jacobs en Kerfs.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Bosch, Holemans/Nouwen, ... - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-bosch-holemans-nouwen

Een publicatie door Yves van den Bosch met gegevens over oa. de families Nouwen, Verdonck, Hermans, Simons, Knevels, Vlemelinx, Paesen, Stienaers, Jacobs en Kerfs.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Zeeuwse kaarten voor de VOC (Ruud Paesie) - www.bol.com/nl/p/zeeuwse-kaarten-voor-de-voc/1001004010312669

In de 17de en 18de eeuw had de VOC kaartenmakers in dienst om haar zeelieden van nautische kaarten te voorzien. Over de beroemde Amsterdamse kaartenmakers Blaeu/de Graaf is zoveel geschreven, dat haast de indruk zou ontstaan dat VOC-kaarten uitsluitend in Amsterdam werden vervaardigd. Ook de Zeeuwse kamer had eigen cartografen in dienst, maar daarover is tot nog toe vrijwel niets gepubliceerd. Maritiem historicus Ruud Paesie verrichtte geruime tijd onderzoek naar de kaartenmakers van de Kamer Zeeland.

Categorie: Boeken » Geschiedenis   Filter


Screenshot van website

Stamboom Paes - www.genealogieonline.nl/stamboom-paes

Een publicatie door Erik Paes met gegevens over oa. de families Schipperen, Vrijvogel, , , , .

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Paashuis-Maas - www.genealogieonline.nl/stamboom-paashuis-maas

Een genealogische publicatie door Riky Paashuis met gegevens over onder andere de families Trum, Van der Bruggen, Paeshuys, Van de Ven, Paashuis, Maas, Van Heck, Knuvers en Beset.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website