stamboomgids

Zoekresultaten 'Pat' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 136:

Stamboom Hensen / Nanninga - www.genealogieonline.nl/stamboom-hensen-nanninga

Een publicatie door A. Hensen met gegevens over oa. de families Jans, Wildeman, Van Der Pruik, Boven, Geerts, Buitenweg, Wybenga, Pater, Koers en Hindriks.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Duits - patergenealogy.stormpages.com

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dekker en Bantzinger - www.genealogieonline.nl/stamboom-dekker-en-bantzinger

Een publicatie door Patrick Dekker met gegevens over oa. de families Dekker, Bantzinger, Lucas, Reijers, Jansen, Mimpen, Van Leeuwen, Streng, Bosman en Lindeboom.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Engel(s)dorp Gastelaars - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-engeldorp-gastelaars

Een publicatie door Arie van Engeldorp Gastelaars met gegevens over oa. de families Van Dijk, Verhage, Van der Meijden, Pater, Qualm, Van Harn, Gastelaars, Dekker, Van Eck en Jansen.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Willigen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-willigen

Een publicatie door Rob van Willigen met gegevens over oa. de families Van Willigen, Witte, Pater, Bos, Van Weelden, Koning, Blom, Roon, Van der Vliet en Van der Boor.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dijksterhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-dijksterhuis

Een publicatie door W. Dijksterhuis met gegevens over oa. de families Dijksterhuis, Van Voskuilen, Visker, Roelofs, Hardeman, Jans, Pater, Kleijer, Van Donkelaar en Van Meerveld.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kremer - www.genealogieonline.nl/stamboom-kremer

Een publicatie door Patrick Kremer met gegevens over oa. de families Bijl, Bosscher, Kremer, Vries, Bartelds, Bos, Greving, Laan, Heise en Lups.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Leiden - www.janvanhout.nl/pat/pat_frame.htm

Het patriciaat 1250-1420, er is een tweede toegang, ook beschikbaar in het formaat WordPerfect 5.1.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Zuid-Holland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Linden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-linden

Een publicatie door Toon van Linden met gegevens over oa. de families Van Linden, Verlinden, De Meyer, Segers, Patteet, Peeters, Van Aken, De Pauw, De Wit en Mertens.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Koolbergen, Hageman, Knijn, Londt Schultz en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/stamboom-koolbergen-hageman

Een publicatie door Ingrid Koolbergen met gegevens over oa. de families Koolbergen, Konijn, Knijn, Hageman, Appel, Pater, Londt, Davies, Dam en Kater.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website