stamboomgids

Zoekresultaten 'Pit' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 67:

Voorouders De Groot - www.genealogieonline.nl/voorouders-de-groot

Een publicatie door D. de Groot met gegevens over oa. de families Van Wiggen, Zieltjens, Van Spithoven, Spithoven, Beemer, Hulsdouw, Goes, Blaas, Streur en Hogervorst.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Genealogie Effting - www.genealogieonline.nl/genealogie-effting

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Effting, Efftink, Groothuis, Sanders, Roolvink, Van Duijnhoven, Spit, Meijer, Schoondermark en Roebers.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Eijkel - www.genealogieonline.nl/stamboom_van_den_eijkel

Stamboom Van den Eijkel met gegevens over oa. de families Van den Eijkel, Van Egmond, Van Delft, Van der Gugten, Jungerius, De Mooij, Van der Meij, Glasbergen, Spitsbergen en Ravensbergen.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Stam - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-stam

Een publicatie door J. Pekdemir-de Vreugd met gegevens over oa. de families Van der Stam, Struivenberg, Gerrards, Antoon, Lippits, Van Dijk, Gerrits, Nuhof, Werkema en Neef.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Hilster - www.genealogieonline.nl/stamboom-hilster

Een publicatie door T.Snijder met gegevens over oa. de families Hilster, Barbé, Pitters, Reinpoldt, Van Beeren, Perlee, Weeren, Kat, Pluym en Boots.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Vreeswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-vreeswijk

Een publicatie door Vreeswijk met gegevens over oa. de families Vreeswijk, Spitsbaard, Van Luijn, Visser, Dupuij, Hoppezak, Agterberg, Van Wijk, Coersen en Van der Does.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Schippers, Veldwachters en Politiepersoneel - altijdstrijdvaardig.nl

Schippers--Kapiteins--Gezagvoerders--Veerschippers--Trekveerschippers-- alles wat met varen te maken heeft , ook Veldwachters en Politiepesoneel.

Categorie: Bronnen » Regionaal » Friesland   Filter


Screenshot van website

Stamboom Otten-Frederiks/vd Boom-Verschuren - www.genealogieonline.nl/stamboom-otten-frederiks-boom-verschuren

Een publicatie door Mirjam Faes met gegevens over oa. de families Otten, Verschuren, Van den Eeden, Van den Boom, Frederiks, Capitijn, Commissaris, Voets, Learbuch en Scheer.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Terhorst - www.genealogieonline.nl/stamboom-terhorst

Een publicatie door Aad Piters met gegevens over oa. de families Terhorst, Schell, Piters, Bellink, Rijckevorsel, Zeitsen, Neuvel, Klooster, Kaart en Verstraeten.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kouters - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouters

Een publicatie door Tiny Kouters met gegevens over oa. de families Deijkers, Spitters, Couters, Nobelen Van, Schoones.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website