stamboomgids

Zoekresultaten 'Plant' (in alle categorieën)

Resultaten 31 - 40 van 54:

Stamboom Nieuwkerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-nieuwkerk

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Nieuwkerk, Van Niekerken, Oostenrijk, Oostdijk, De Vos, De Bie, Rijnsaardt, Oostdijck en Oostdijck.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Stamboom Albers - www.genealogieonline.nl/stamboom-albers

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Albers, Tellingen, Veltman, Cop, Antonisse, Ketting, Hugens, Gerritsen en Gerritsen.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Nooijen - www.genealogieonline.nl/stamboom-nooijen

Een publicatie door Marjon Planta met gegevens over oa. de families Nooijen, Noijen, Van Dijk, Van Dalen, Van de Velden, Van Boxtel, Hermens, Lucius en Lucius.

Categorie: Familienamen » N   Filter


Screenshot van website

Family tree Fountaine/Fontaine/Fountain/Lafontaine - www.genealogieonline.nl/family-tree-fountaine-fontaine-fountain-lafont ...

Een publicatie door Neil Fountaine met gegevens over oa. de families Stewart, Fountain, Plantagenet, France, Foster, Capet, Dibble, Neville en Neville.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

My Pea Pickin Family Tree - www.genealogieonline.nl/my-pea-pickin-family-tree

Een publicatie door Dana DeMerchant met gegevens over oa. de families Chase, Constable, Newton, Plantagenet, Pendleton, Bourchier, Gee, Adams en Adams.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Stamboom Marianne Snijder - www.genealogieonline.nl/stamboom-marianne-snijder

Een publicatie door Marianne Snijder met gegevens over oa. de families Glashouwer, Snijder, Otter, Vos, Eizema, Bontekoe, Plantinga, Bonneveld en Bonneveld.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Meyer Genealogy Tree - www.genealogieonline.nl/meyer-genealogy-tree

Een publicatie door Jeremy Meyer met gegevens over oa. de families Plantagenet, Smith, Croissant, Casford, Adams, Trickey, Black, Albright en Albright.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Family Tree Roldan Hamilton - www.genealogieonline.nl/family-tree-roldan-hamilton

Een publicatie door Michael Hamilton met gegevens over oa. de families Hamilton, Stewart, Taylor, Plantagenet, Strickland, Campbell, Spalding, Boyd en Boyd.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Krikke - www.genealogieonline.nl/stamboom-krikke

Een genealogische publicatie door Rob Willemsen met gegevens over onder andere de families Krikke, Comello, Willemsen, Plantinga, Simis, Joostema, Van Roest, Veenstra en Valkenburg.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Family tree Cowgill-Stackhouse - www.genealogieonline.nl/family-tree-cowgill-stackhouse

A genealogical publication by Mark W Cowgill with information about, among others, the families Cowgill, Stackhouse, Cork, Manifold, Plantagenet, Harrison, Smith, Lane and Reed.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website