stamboomgids

Zoekresultaten 'Prooij' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 9:

Genealogie Pieter Franken - www.genealogieonline.nl/genealogie-pieter-franken

Een publicatie door N. van der Brugge met gegevens over oa. de families Franken, Van der Brugge, Smits, De Graad, Evers, Wessels, Touw, Van Prooijen, Stoof en Bonnier.

Categorie: Familienamen » F


Screenshot van website

Stamboom Van Sintmaartensdijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-sintmaartensdijk

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Sintmaartensdijk, Sintmaartensdijk, Sintemaartensdijk, Van Eijk, Van Prooijen, Van Rij, Van Sintemaartensdijk, De Hoog, Bravenboer en Pijl.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom De Groot-Bosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-groot-bosch

Een publicatie door Cees de Groot met gegevens over oa. de families De Groot, Knape, Bosch, Van Driel, Roest, Van Bruggen, De Lijster, Prooijen Van, Klerk en De Haan.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Stamboom Van der Wel-Verkerk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-wel-verkerk

Een publicatie door P. van der Wel met gegevens over oa. de families Boel, Verkerk, Naderon, Van der Wel, Huisman, Hermsen, Van Prooijen, Verschoor, Van Kempen en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Stamboom Blei-Van der Steen - www.genealogieonline.nl/stamboom-blei-van-der-steen

Een publicatie door Wessel Blei met gegevens over oa. de families De Heer, Verschoor, Besemer, Van Duijvenbode, Van Prooijen, Los, Schaap, Van Dashorst, Van Driel en Verloop.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Genealogie Dordt en Omstreken - www.genealogieonline.nl/genealogie-dordt-en-omstreken

Een publicatie door Noël van 't Hoff met gegevens over oa. de families Niemantsverdriet, Visser, Niemansverdriet, Molendijk, Van Prooijen, Krabbendam, Lucas, Schelling, Slikboer en Kool.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Genealogie Meeldijk - www.genealogieonline.nl/genealogie-meeldijk

Een publicatie door J. Meeldijk met gegevens over oa. de families Meeldijk, Jans, Post, Troost, Schelling, Kruithof, Van Driel, Van Prooijen, Visser en Hendriks.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Familiearchief Cornelis van Prooijen - www.familiearchivaris.nl/1334

Ben een kleindochter van Cees van Prooijen en ben met het uitzoeken van de stamboom, nu bezig om met foto's en verhalen er bij te halen, Familiearchivaris: Gonda van Prooijen

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website

Van Prooijen en aanverwanten - www.genealogieonline.nl/van-prooijen-en-aanverwanten

Een genealogische publicatie door Lex van Prooijen met gegevens over onder andere de families Van der Meulen, Grondsma, Koops, Van Prooijen, Koelink, Weijdema, Kist, Booi en Jonkers.

Categorie: Familienamen » P


Screenshot van website