stamboomgids

Zoekresultaten 'Ree' (in alle categorieën)

Resultaten 1541 - 1550 van 1586:

Familiearchief ALBERT EBBO LUDOLPHIE - www.familiearchivaris.nl/2660

De naam LUDOLPHIE-LUDOLPHI-LUDOLPHY is een zeer oude naam die in de een of andere vorm reeds in 1200 in Nederland en Duitsland voorkomen. In de geschriften van Samme Zijlstra: Het geleerde Friesland, studenten ca 1380-1650, kan man de plaatsen lezen waar

Categorie: Archieven » Familiearchieven   Filter


Screenshot van website

Stamboom Stumpel - www.genealogieonline.nl/stamboom-stumpel

Een genealogische publicatie door Annelies Stumpel met gegevens over onder andere de families Stumpel, St√ľmpel, Janssen, De Greeve, Linders, Heijmeijer, Van Gennip, Renirie en Beekman.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Dinger Family Tree - www.genealogieonline.nl/dinger-family-tree

A genealogical publication by Marcel Dinger with information about, among others, the families Dinger, Krol, Kemper, Hollander, Van Polanen Petel, Wieringa, Jacobs, Tammes and Van der Wijk.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Moree - www.genealogieonline.nl/stamboom-moree

Een genealogische publicatie door Piet moree met gegevens over onder andere de families Moree, Welman, Van Saus, Jans, Dul, Goedel, Mulderij, Veldhoen en Van Marion.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Besselsen-Moretto - www.genealogieonline.nl/stamboom-besselsen-moretto

Een genealogische publicatie door Sebastiaan Besselsen met gegevens over onder andere de families Hasenaar, Mol, Besselsen, Moll, Hazes, Van Overeem, Braam, Moretto en Campagne.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Heemkundige Kring Adriaen Ghys vzw - adriaenghys.be

De heemkundige kring Adriaen Ghys werd genoemd naar de man die in 1667 de eerste ?mastboom? in het Grotenhoutbos gezaaid heeft.De kring stelt zich tot doel het bewaren, bestuderen en bekendmaken van de geschiedenis en de volkskunde van ons dorp. In samenwerking met het gemeentebestuur en de cultuurdienst wil de kring zorg dragen voor het natuurlijk en cultureel erfgoed van Vosselaar.

Categorie: Internationaal » BelgiŽ   Filter


Screenshot van website

Erfgoedbank Noorderkempen - www.erfgoedbanknoorderkempen.be

Hier vindt u een selectie van het cultureel erfgoed uit Arendonk, Baarle-Hertog, Beerse, Hoogstraten, Kasterlee, Merksplas, Oud-Turnhout, Rijkevorsel, Turnhout en Vosselaar.

Categorie: Internationaal » BelgiŽ   Filter


Screenshot van website

Family Tree Burkhardt - www.genealogieonline.nl/family-tree-burkhardt

A genealogical publication by Aaron Burkhardt with information about, among others, the families Jaussaud, Miles, Miracle, Boronda, Drum, Brown, Hughes, Burkhardt and Garnett.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Family tree Buitrago, Molina y otros - www.genealogieonline.nl/family-tree-buitrago

A genealogical publication by José Tomas Buitrago with information about, among others, the families Sánchez, Molano Rincón, García, Rodríguez, Rodríguez Torres, Acosta, Rivera Corrales, Torres Barreto and Rozo Balbuena.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

The Buikema Family Tree - www.genealogieonline.nl/the-buikema-family-tree

A genealogical publication by Elijah Buikema with information about, among others, the families Buikema, Helleman, Van der Kooij, Mekkes, Henckel, Jasperse, Van Hemert, Headley and Van Adrichem.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website