stamboomgids

Zoekresultaten 'Reijne' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 22:

Stamboom Lovendaal - www.genealogieonline.nl/stamboom_lovendaal

Gegevens over oa. de families Lovendaal, Kersten, Pruckm├╝ller, Peters, Sturmee, Janus, Reijnen, Van de Broek, Dekkers en Martron.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van der Straaten - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-straaten

Een publicatie door J. Van der Straaten met gegevens over oa. de families Selten, Van der Straaten, Reijnen, Dielissen, Teunissen, Walraven, Verhoeven, Derks, Aben en Van Horrik.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Beer - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-beer

Een publicatie door Has Johannes Maria de Beer met gegevens over oa. de families De Beer, Goeijens, Marijen, Nouwens, Vermee, Van Erp, Goijaerts, Veramelvoirt, Reijnen en (Sberen).

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kouwenhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kouwenhoven

Een publicatie door M. Kouwenhoven met gegevens over oa. de families Kouwenhoven, Couwenhoven, Houniet, Reijneveen, Schilperoord, Overpelt, Van der Zalm, Huibers, Cortendijck en Elisabeth Broxtersman.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Reijnen - www.genealogieonline.nl/genealogie-reijnen

Een publicatie door Loed Rongen met gegevens over oa. de families Reijnen, Keijnemans, Dappers, Rongen, K├╝ppers, Laurensen, Diebels, Seelen, Verstegen en Verberkt.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Reijneveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-reijneveld

Een publicatie door J. Reijneveld met gegevens over oa. de families Reijneveld, Govertss, Reijnevelt, Van Rhijn, Mansveld, Oudshoorn, Dompeling, Manten, Roest en Dam.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van den Bosch - www.genealogieonline.nl/van-den-bosch-stamboom

Een publicatie door Rob van den Bosch met gegevens over oa. de families Van Erve, Van Hest, Prudon, Cools, Van den Bosch, Reijnen, Van de Laak, Maes, Van Erven en Vos.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Graaf - www.genealogieonline.nl/van-der-graaf-stamboom

Een publicatie door Ronald van der Graaf met gegevens over oa. de families Van der Graaf, Van Roon, Bos, Van den Broek, Van Kleef, Vink, De Deugd, Van Schaardenburg, Den Otter en Reijnen.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Clabbers - www.genealogieonline.nl/stamboom-clabbers

Een publicatie door N. de Best met gegevens over oa. de families Clabbers, Olieslagers, Ebben, Pieterse, Ardts, Blom, Jurgens, Reijnen, De Best en Huskens.

Categorie: Familienamen » C   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Leeuwen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-leeuwen

Een publicatie door L.H.van Leeuwen met gegevens over oa. de families Van Leeuwen, Burger, Kamphorst, Telkamp, Kreijne, Schram, Camphorst, Van Buuren, Van Huijk en Kraan.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website