stamboomgids

Zoekresultaten 'Richard' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 61:

Kloppenburg Family Tree - www.genealogieonline.nl/stamboom-kloppenburg-blom

Een publicatie door Richard Kloppenburg.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Genealogie Richard en Marquardt - www.genealogieonline.nl/genealogie-richard-marquardt

Een publicatie door Adam Richard en Lily Marquardt met gegevens over oa. de families Richard, Urbain, Dufrane, Cornez, Vilain, Dehon, Caufrier, Malengreaux, Dupont en Abrassart.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kurvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-kurvers

Een publicatie door Richard Kurvers met gegevens over oa. de families Kurvers, Ramakers, Hendrikx, Derksen, Proosten, Janssen, Beurskens, , en .

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Blom Family Tree - www.genealogieonline.nl/blom-family-tree

Een publicatie door Richard Kloppenburg met gegevens over oa. de families Maria, Turner, Wilhelmus, Hannessen, Johanna, Theodorus, Jacobus, Bernardus, Elisabeth en Nolte.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Eeuwijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-eeuwijk

Een publicatie door Richard van Ewijk met gegevens over oa. de families Van Ewijk (Eeuwijk, Van Ewijk, Van Mourik, Flipsen, Van Toorn (Thoren), Van Eldik, Augustinus, Van Ewijk (Euwijck), Van Bronswijck en De Wijer.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Richard Krabbendam - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-richard-krabbendam

Een publicatie door Dick Krabbendam met gegevens over oa. de families Krabbendam, Van der Helm, Timmenga, Heeg, Pauw, Westra, Van Leeuwen, Rispens, Engelsma en Koopmans.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat van Richard Krabbendam - genealogie.krabbendam.eu/Kwst/Krabbendam/kwartierstaat.html

Krabbendam, Timmenga, Van der Helm, Westra, Pauw, Van Leeuwen, Heeg, Koopmans, voornamelijk in de provincies Noord-Holland, Utrecht en Friesland.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lispet - www.genealogieonline.nl/stamboom-lispet

Een publicatie door Richard Ph. Lispet met gegevens over oa. de families Lispet, Van der Burg, Welter, Henneveld, Drabbe, Fossoul, Saint George, Paillet, Lassaux en Helderman.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kuiken - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken

Een publicatie door Richard Kuiken met gegevens over oa. de families Kuiken, Kuijken, Zorn, Cuijcken, De Vries, Schat, Tilburgs, De Jong, Wassenaar en De Groot.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van De Laarschot - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-laarschot

Een publicatie door Richard van de Laarschot met gegevens over oa. de families Van de Laarschot, Smid, Stappenbeld, Willems, Van Rooij, Van Eeuwijk, Stappenbelt, Verheij, De Lorijn en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website