stamboomgids

Zoekresultaten 'Roels' (in alle categorieën)

Resultaten 11 - 20 van 20:

Stamboom Schouten - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-schouten

Een publicatie door Michiel Schouten met gegevens over oa. de families Schouten, Van der Leeuw, Voets, Van Campenhout, Tachi, Godart, Schellings, Verduijn, Van der Roost en Roelse.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Jacques Hendrik Gazan - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gazan

Een publicatie door Nel Pannekoek met gegevens over oa. de families De Lange, Gazan, Houtzager, Verhage, Adriaens, Thoutenhoofd, Jans, Van Peene, Clarisse en Roelse.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Breijer - www.genealogieonline.nl/stamboom-breijer

Een publicatie door L.A. Breijer met gegevens over oa. de families Breijer, Goudriaan, De Vries, Mol, Bouter, Roelse, Gelderblom, Aaldijk, Van den Oever en Van Vuuren.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kok / Raphael - www.genealogieonline.nl/stamboom-kok-raphael

Een publicatie door Wil Kok met gegevens over oa. de families Raphael, Kok, Delfgauw, Vuijk, Timmers, Teunissen, Grim, Jansen, Roels en Bruijnsma.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Haagberg - www.genealogieonline.nl/stamboom-haagberg

Een publicatie door Cor Blommers met gegevens over oa. de families Haagberg, Faasse, Plitscher, Ruijs, Van Gestel, Snoek, Teijgeler, De Roon, Roelse en Bakker.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Baarslag - www.genealogieonline.nl/stamboom-baarslag

Een publicatie door Johan Baarslag met gegevens over oa. de families Baarslag, Roels, Engelenburg, Gerrit, Wegman, Rudolfo, Gritter, Albert en Albert.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Looise / Looijse - stamboom van 1550 Boudewijnskerke tot Gapinge 1925 - www.genealogieonline.nl/stamboom-loois-looijse

Een genealogische publicatie door Jakob Looise met gegevens over onder andere de families Looise, Looijse, Looyse, Verhage, Looisen, Looys, Looysen, Roelse en Louwerse.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Loo-Malcorps - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-loo-malcorps

Een genealogische publicatie door Van Loo met gegevens over onder andere de families Van Loo, Cordemans, Boydens, Dasseville, Verbestel, Delanghe, Malcorps, Tratsaert en Roels.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lorier-Filius - www.genealogieonline.nl/stamboom-lorier-filius

Een genealogische publicatie door Jan Lorier met gegevens over onder andere de families Verhage, Filius, Wielemaker, Lorier, Looise, Corthals, Jobse, Goedhart en Roelse.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom André Van de Voorde - www.genealogieonline.nl/stamboom-andre-van-de-voorde

Een genealogische publicatie door Wim Van de Voorde met gegevens over onder andere de families Van de Voorde, Van Bastelaere, Kok, Cardon, Wauters, Vervaet, Buysse, Walrave en Roels.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website