stamboomgids

Zoekresultaten 'Roem' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 26:

Kwartierstaat Van Velzen - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-van-velzen

Een publicatie door H. van Velzen met gegevens over oa. de families Van Velzen, Van Moorsel, Van der Kruk, Kreling, De Vogel, Van der Meij De Bie, Van der Meer, Van der Krogt, Bronswijk en Roemer.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Schols - www.genealogieonline.nl/stamboom_schols

Gegevens over oa. de families Schols, Schoels, Regout, Hoeberechts, Van der Borg, Huijgen, Van Proemeren, Hustinx, Janssen en Scholts.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Wilde - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-wilde

Een publicatie door W. de Wilde met gegevens over oa. de families De Wilde, Vroemen, Van Wasbergen, Koenen, Brandsen, Verheij, Van Rouendal, Van Beek, Rodrigo en Van Roosendaal.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Genealogie Hassing - www.genealogieonline.nl/genealogie-hassing

Een publicatie door L. Hassing met gegevens over oa. de families Hassing, Daniels, Sanders, Meels, Vroomen, Hassink, Eerden, Vroemen, Van Houtum en Van Megen.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Petri - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-petri

Een publicatie door P. Potten met gegevens over oa. de families Petri, Petrij, Pijls, Coumans, Vroemen, Oberdorff, Wouters, Nijsten, Baggen en Schutgens.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Genealogie De Wilde - www.genealogieonline.nl/genealogie-familie-de-wilde

Een publicatie door Wilbert de Wilde met gegevens over oa. de families De Wilde, Vroemen, Van Wasbergen, Koenen, Brandsen, Verheij, Van Rouendal, Van Beek, Rodrigo en Van Roosendaal.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Vromen/Vroemen/Vroomen - members.home.nl/antoine.vromen

Stamboomonderzoek naar de naam Vromen en andere schrijfwijzen uit Limburg.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dirk Pietersz Ooijevaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-dirk-pietersz-ooijevaar

Een publicatie door R. Ooijevaar met gegevens over oa. de families Ooijevaar, Ooievaar, Cornelisse, Dekker, Schor, Colom, Roem, Kruisbrink, Eilander en Stuster.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kool - www.genealogieonline.nl/stamboom-kool

Een publicatie door D. Kool met gegevens over oa. de families Kool, Hoving, Van Zuylen, Van der Veen, Vuik, Visscher, Van der Stel, Schouten, Roem en Bruinenberg.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Wilde vanaf ca. 1690 - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-de-wilde

Een publicatie door Wilbert de Wilde met gegevens over oa. de families De Wilde, Den Boer, Vroemen, Koenen, Wellerd, Van Wasbergen, Rodrigo, Van Rouendal, Brandsen en Uijens.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website