stamboomgids

Zoekresultaten 'Rood' (in alle categorieën)

Resultaten 31 - 40 van 81:

Stamboom Droppert - www.genealogieonline.nl/stamboom-droppert

Een publicatie door M. de Wilt met gegevens over oa. de families Droppert, Drop, Van den Berg, Goedknegt, Van der Linden, Sluijter, Roodenburg, Boon, Poot en Borsboom.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Familiebanden Van Lier - fransvanlier.net

Genealogische gegevens van Lier, Rooders, van Lint, Reinhard, van Mierlo. Kiggen en Boelens

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Waardt - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-waardt

Een publicatie door Jan de Waardt met gegevens over oa. de families De Waardt, Evertse, Boogerd, Kloet, Broodman, Fondse, Landmann, De Vries, Van der Brugge en Diteweg.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Goddijn en Van der Vis - www.genealogieonline.nl/stamboom-goddijn-van-der-vis

Een publicatie door Matthijs Goddijn met gegevens over oa. de families Goddijn, Van der Vis, Van Dam, Van Wijngaarden, Hoogewoning, Stigter, Hogewoning, Akershoek, Oskam en De Roode.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom Huisman (Huijsman) - www.genealogieonline.nl/stamboom-huisman

Een publicatie door Niek Huisman met gegevens over oa. de families Waterlander, Kaag, Verlaat, Rood, Melcherts, Huijsman, Huisman, Groot, Melchers en Bakker.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van der Elst uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-elst

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van der Elst, Lambinon, Groesbeek, Van Doorn, Vriesendorp, Van der Put, Roodenburg, Scheepbouwer, Blussé en Brandt.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Rooden - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-rooden

Een publicatie door Peter van Rooden met gegevens over oa. de families Van Rooden, Van Rooijen, Middelkoop, Van Dijk, De Jong, Rouwert, Van Zee, Vermeulen, Boekweijt en Van den Heuvel.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Roodenrijs - www.genealogieonline.nl/stamboom-roodenrijs

Een publicatie door Roelf Schrik met gegevens over oa. de families Roodenrijs, Rodenrijs, Van der Zalm, Timmermans, Rosenburgh, Schrijvers, Van Koppen, Van Duijn, Veldhuis en Van der Meer.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Genealogie Smak / Smak Gregoor - www.genealogieonline.nl/genealogie-smak

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Smak, Van Strij, Smak Gregoor, Smack, Carlebur, Roodakker, Van der Koogh, Van Dalen, Giltaij en De Haan.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Gerard van het Reve - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-gerard-van-het-reve

Een publicatie door Jan van Noord met gegevens over oa. de families Effting, Doornbusch, Van het Reve, Robers, Bosman, Karp, Pazij, Roebers, Roode en Sauerwald.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website