stamboomgids

Zoekresultaten 'Turk' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 20:

Stamboom Ton de Hoogt en Juul Destombes - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-hoogt-destombes

Een publicatie door A. de Hoogt over oa. familie Loffeld, Sturkenboom, De Hoogt, De Bruin, Lançee, De Meijer, Kemmerling, Van Rossum, Verburg, Wolfswinkel. Destombes, Terstegen, Sponselee, Van Damme, Voet, Neve mede door E. Sanders en J. Destombes.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Turksma - www.genealogieonline.nl/genealogie-turksma

Een publicatie door S.L. Vaz Dias.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Brandenbarg-Turksma - www.genealogieonline.nl/stamboom-brandenbarg-turksma

Een publicatie door Brandenbarg met gegevens over oa. de families Turksma, Lammers, Cohen, Scholten, De Vries, Brugman, Velleman, Jansen, De Jong en Woestenenk.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom De Koning/Koningen - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-koning-koningen

Een publicatie door D. Dijst met gegevens over oa. de families De Koning, Koningen, Van der Meer, Van Groningen, Koek, Turk, Buis, Verbeek, Jongkind en Van den Berg.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Empel - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-empel

Een publicatie door A. Turksma met gegevens over oa. de families Empel, Van Empel, Boeckel, Loon, Lemmers, Alem, Soen, Cox, Berg en Bakker.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Nazaten van Jochem van Loosen (1878-1943) - www.genealogieonline.nl/nazaten-jochem-van-loosen

Een publicatie door J. van Loosen met gegevens over oa. de families Van Loosen, Groenveld, De Vries, Den Otter, Van Drimmelen, Post, Stellingwerf, Sturk, Verdoorn en Meijer.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Home-page van Annick Alink - members.home.nl/a.alink

Alink, Derksen, Hortensius, Kok, Claesen, Gijsen, Knoop, Laurant, Damen, Rikhof, Turk, Bognetteau, Vermeulen, Camfferman

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Stamboom Wolvers - www.genealogieonline.nl/stamboom-wolvers

Een publicatie door E. Wolvers met gegevens over oa. de families Wolvers, Terraneo, Van Leeuwen, Van der Meer, Van Dijk, Turk, Otto, Bouwmeester, Blom en Van Hogenes.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Huigsloot - www.genealogieonline.nl/stamboom-huigsloot

Een publicatie door Jos Huigsloot met gegevens over oa. de families Huijgsloot, Huigsloot, Van der Meer, Volwater, Van der Zwet, Van Rijn, Van Veen, Zoetendaal, Loos en Turk.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Stork (Joods) - www.genealogieonline.nl/genealogie-stork-joods

Een publicatie door H. Stork met gegevens over oa. de families Stork, Koster, Bonte, Van Moppes, Polak, Hamel, Heertje, Stork(Sturk), De Jong en Slomper.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website