stamboomgids

allimgalltxt
txtimg
Zoekresultaten 'Van Druten' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 7:

Stamboom Millecam - www.genealogieonline.nl/stamboom-millecam

Een publicatie door Ton Millecam met gegevens over oa. de families Van Waesberghe, Verwoert, Van Alphen, Van Arkel, Viergever, Jansen, Van Druten, Janssen, Van Alfen en Arends.

Categorie: Familienamen » M


Screenshot van website

Van Druten stamboom - www.genealogieonline.nl/van-druten-stamboom

Een publicatie door Anton Versteeg met gegevens over oa. de families Van Druten, Peters, Berends, Balledux, Betzold, Smit, Van Ingen, Van Schaik, Arisse en Willemse.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Genealogie Drutena - www.genealogieonline.nl/genealogie-drutena

Een publicatie door G.J. van Druten met gegevens over oa. de families Van Druten, De Drueten, Van Drueten, Von Binsfeld, De Druten, Van Riemsdijk, Van Brakel, Van Roorda en Van Roorda.

Categorie: Familienamen » D


Screenshot van website

Stamboom Heinemann-Kuiper - www.genealogieonline.nl/stamboom-heinemann-kuiper

Een genealogische publicatie door Maarten Heinemann met gegevens over onder andere de families Kleinveld, Vink, Honders, Van Laar, Kuiper, Van de Wetering, De Bree, Van Druten (?) en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Schiks (Druten) - www.genealogieonline.nl/stamboom-schiks

Een publicatie door Cisca Fransen met gegevens over oa. de families Schiks, Van Sommeren, Van Tiem, Janssen, Den Bekker, Van Kampen, Wouters, Schiks (Derks), Van Uden en Vissers.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Lucacevich and Van Der Linden family tree - www.genealogieonline.nl/lucacevich-and-van-der-linden-family-tree

A genealogical publication by Paul Lucas with information about, among others, the families Lucacevich, Van der Linden, Jager, Van Druten, Kuck, Meijer, Van Zoelen, Mendelaar and Lucacevich (Van Der Linden).

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Doop- en trouwinschrijvingen Afferden en Druten (1673-1725) - www.genealogieonline.nl/doop-en-trouwinschrijvingen-afferden-en-druten ...

Een genealogische publicatie door Wim de Haart met gegevens over onder andere de families Van Wijck, Pantsier, Vos, Van Galen, Rijcken, Vinck, Pansier, Schilten en De Haart.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website