stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Kommer' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 9:

Parenteel van Eimbert Veldkamp - www.genealogieonline.nl/parenteel_veldkamp

De parenteel van Eimbert Veldkamp is samengesteld door P. Heres, voorkomens van oa. de families Boeve, Veldkamp, Eilander, Kommer, Remmers, Bredewout,

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Genealogie Vermeer - www.genealogieonline.nl/genealogie_vermeer

Genealogie met oa. gegevens over de families Klaver, Vermeer, Coƫlho, Van Kommer, Nunes, Tijssen, Claver, Koning, De Graaf en Klaassen.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Stamboom Groot - www.genealogieonline.nl/stamboom-groot

Een publicatie door Alfred Groot met gegevens over oa. de families Kommer, Groot, Adema, Bijlsma, Leeuw, Wijma, Buma, Broodwinder, Van Polen en Van der Meer.

Categorie: Familienamen » G


Screenshot van website

Stamboom Kommerij / Komrij - www.genealogieonline.nl/stamboom-kommerij-komrij

Een publicatie door Janty Kommerij met gegevens over oa. de families Komrij, Kommerij, Postma, Leegstra, Veenstra, Van der Veen, Dijkstra, De Vries, Kommerij (Komrij) en Bos.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Stamboom Rob de Vries - www.genealogieonline.nl/stamboom-rob-de-vries

Een publicatie door Rob de Vries met gegevens over oa. de families Bron, Kos, De Vries, Westland, Hoen, Van den Berg, Schram, Kommer, Oord en Van de Langemheen.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Familie Van den Kommer - Van Leenen - www.myheritage.nl/site-family-tree-172439662/website-van-de-familie-va ...

in de familie ook voorkomend: Van Zoelen, Schoen, Van Westrop, Van Kuilenburg, Kleinjan, Leeuwenburg

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Stamboom Van der Velden/Van Kommer - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-velden-van-kommer

Een publicatie door R. van der Velden met gegevens over oa. de families Van Kommer, Van der Velden, Van Kommeren, Arnoldussen, Van Doorn, Van Buren, Van Rooijen, Teunissen, Van Galen en Van Zoeren.

Categorie: Familienamen » V


Screenshot van website

Stamboom Hendriks - www.genealogieonline.nl/familie-hendriks-stamboom

Een publicatie door Arne Hendriks met gegevens over oa. de families Hemelop, Steltenpohl, Berghoef, Kommer Van Den, Grooff, Hendriks, Harkes, Nieuwerf, Hertog Den en Backum.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Stitselaar/Stittelaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-stitselaar

Een publicatie door Peter Stitselaar met gegevens over oa. de families Stittelaar, Stitselaar, Van Crachtinchuizen, Stitteler, Vlieck, Van Hennekeler, Vredenberg, Schuurman, Van Kommer en Rengerink.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website