stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Kuik' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 39:

Osinga, afstammelingen van Dirk Hendriks Osinga - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-dirk-hendriks-

Een publicatie door Robert Osinga met gegevens over oa. de families Osinga, Van der Ploeg, De Jong, Vlasma, Hoekstra, Coree, Boersma, Dijkstra, Van Kuiken en De Boer.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kuiken en Geleynse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken-geleynse

Een publicatie door D.J. Kuiken met gegevens over oa. de families Wassenaar, Kuiken, Geleynse, Smoker, Wassenaer Van, Vries De, Dijkman, Nellen Van, Bijlsma en Bouman.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Vandenberg Genealogy - www.genealogieonline.nl/vandenberg-genealogy

Een publicatie door Moses Vandenberg met gegevens over oa. de families Loonstra, Van den Berg, De Vries, Stapert, Schuurmans, Grond, Postma, Kuiken, Dijkstra en Smits.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Veen/Ouwejan/Naaraat - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken-van-veen

Een publicatie door Joyce Kuiken - van Veen met gegevens over oa. de families Van Veen, Van Denderen, Ouwejan, De Vries, Van der Linden, Hobo, Vos, Van Willigen, Van de Werken en Slop.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Tieman Pesch - www.genealogieonline.nl/stamboom-tieman-pesch

Een publicatie door W.J. Jansen met gegevens over oa. de families Pesch, Tieman, Van den Bos, Verhoeks, Köhler, Gallee, Van Sijll, Huyts, Maarsman en Van Kuik.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Van Melzen / Postma / Kuikman / Volckmann - www.myheritage.nl/site-18055571/van-melzen-web-site

stamboom van de fam. van Melzen / Melsen / Postma / Kuikman / Volckmann

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Dorré - www.genealogieonline.nl/stamboom-dorre

Een publicatie door R. Dorré met gegevens over oa. de families Dorré, Van Kuik, Burgers, Vring, Mons, Houijoux, De Jeu, Materman, Wolffram en Van den Oever.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kuikhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuikhoven

Een publicatie door H. Kuikhoven met gegevens over oa. de families Heida, Kuikhoven, Kuijkhoven, Van den Berg, Hoekstra, Bree, Waterreus, De Jong, Nijenhuis en Tijsmans.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom van KUIJK/KUIK (Fitters) - www.bmeijs.nl/PG-Uitvoer/fitters1/fitters1-frm3.htm

Stamboom fam van KUIJK/KUIK van oorsprong uit Vlijmen, afstammend van de fam Fitters uit Nieuwkuijk

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Kuiken en Geleynse - www.genealogieonline.nl/stamboom-kuiken-geleynse

Een publicatie door D.J. Kuiken met gegevens over oa. de families Wassenaar, Kuiken, Geleynse, Smoker, Wassenaer Van, Vries De, Dijkman, Nellen Van, Bijlsma en Bouman.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website