stamboomgids

Zoekresultaten 'Van de Ridder' (in alle categorieën)

Resultaten 31 - 40 van 71:

Stamboom De Ridder-Bakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-ridder-bakker

Een publicatie door Barbara de Ridder-Bakker met gegevens over oa. de families Goudriaan, Van Hofwegen, De Jong, Van Wijnen, Van Vliet, Prevoo, Geneugelijk, Deelen, Hogendoorn en Hoogendoorn.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Rutgrink - www.genealogieonline.nl/stamboom-rutgrink

Een publicatie door Bert Rutgrink met gegevens over oa. de families Rutgrink, Van Oosten, Brugman, Van Schoten, Ridder, Van der Gragt, Bakker, Van 't Hof, Hafkamp en Plaat.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Loock - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-loock

Een publicatie door Julie Van Loock met gegevens over oa. de families Antonissen, Seuntiens, Abrams, Van Loock, De Ridder, Vervloet, De Smet, De Roeck, Meyers en Rutten.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Ginkel (tak Hendrik Aalten) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-ginkel-tak-hendrik-aalten

Een publicatie door Bert van Ginkel met gegevens over oa. de families Van Ginkel, Lodder, Verweij, Van Woudenberg, De Geest, Van de Ridder, Geijtenbeek, Van Gooswilligen, Dijkhorst en Braun.

Categorie: Familienamen » G   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie Bosman - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-bosman

Een genealogische publicatie door Michel Bosman met gegevens over onder andere de families Bosman, Wemmers, Knikman, Vroegen, Spruit, Vroege, Ridderhof, Van Lelieveld en Pols.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Rutte(n) / Ridderhof uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-rutte

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Rutten, Ridderhof, Rutte, Van Raamt, Van Raam, Ruts, Barendrecht, Bozua, Logger en Brandt.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Stamboom Permentier - www.genealogieonline.nl/stamboom-permentier

Een publicatie door George Frederik Walther met gegevens over oa. de families Permentier, Schimmel, De Kok, De Ridder, De Jong, Vrolijk, De Jonge, Bieber, Van den Brand en Van Dam.

Categorie: Familienamen » P   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van de Weg(h) uit Dordrecht - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-de-weg

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van de Weg, Van Leen, Ponsen, Ridderhof, Van Volkom, Van de Wegh, Van Dée, De Bruin, Panhuizen en Hardenbol.

Categorie: Familienamen » W   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Opdorp - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-opdorp

Een publicatie door Ellen van Opdorp met gegevens over oa. de families Van Opdorp, Van der Plast, De Smet, Van Herbosch, De Ridder, Plas, Geensens, Termont, Sijnesael en Verdegem.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website

Familie Luttge uit Amsterdam - www.genealogieonline.nl/familie-luttge-uit-amsterdam

Een publicatie door Peter van Markus met gegevens over oa. de families Luttge, Markus, Bakkenist, Holleman, Brandsma, De Ridder, Setzpfand, De Keukelaar en De Keukelaar.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website