stamboomgids

Zoekresultaten 'Van den Assem' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 8:

Stamboom Willems - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-willems

Een publicatie door Wendy van Driel-Willems met gegevens over oa. de families Van der Roest, Willems, Van den Assem, Schotting, Tammerijn, Haring, Van den Engel, Van Schaften, Juliƫn en Ros.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Stamboom Broekman - www.genealogieonline.nl/stamboom-broekman

Een publicatie door W. Broekman met gegevens over oa. de families Zuiderweg, Van den Assem, Broekman, Van Meurs, Van den Eng, Sporre, Storm, Pottjeweit, Van Veen en Krapp, Breuer.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website

Genealogie Van Nugteren - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-nugteren

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Nugteren, Van Heeren, Bouman, Van Loon, Van Wingerden, Van den Assem, Smits, Van Dijk, Stam en Jonkers.

Categorie: Familienamen » N


Screenshot van website

Afstammelingen Henricus van Heer uit Antwerpen - www.genealogieonline.nl/afstammelingen-henricus-van-heer

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families Van Heeren, Brand, Van Eeren, Van de Merwe, Van Heere, Andeweg, Van den Assem, Vander Werff, Vermeij en De Bruijn.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Van den Assum - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-den-assum

Een publicatie door Xavier van den Assum met gegevens over oa. de families Van den Assum, Van den Assem, Van de Kar, Millenaar, Mertens, De Winter, Lijdsman, Van Mechelen, Haffmans en Verbunt.

Categorie: Familienamen » A


Screenshot van website

Stamboom Van de(r/n) R(e)ijke(n) - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-rijken

Een genealogische publicatie door Wim van der Rijken met gegevens over onder andere de families Van der Rijken, Van der Reijken, Van de Rijke, Van de Rijken, Van den Rijken, De Jong, Van den Assem, Van der Rijk en Van Dongen.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom Pattinaja - van der Mull - www.genealogieonline.nl/stamboom-pattinaja-van-der-mull

Een genealogische publicatie door Cynthia Pattinaja met gegevens over onder andere de families Pattinaja, Van der Mull, Sahertian, Noll, Van Zadelhoff, Hoke, Van Rhoon, Van den Assem en Berendsen.

Categorie: Familienamen » P


Screenshot van website

Stamboom Besteman - www.genealogieonline.nl/stamboom-besteman

Een genealogische publicatie door J. Chr. Besteman met gegevens over onder andere de families Besteman, BESTEMAN, De Ridder, Van ASSEMA, LAMBERT, Van den BERG, De RIDDER, WOORTMAN en Brinkman.

Categorie: Familienamen » B


Screenshot van website