stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 2273:

Stamboom Fluit - www.genealogieonline.nl/stamboom_fluit

Gegevens over o.a. de families Fluit, Van den Berg, Van Ark, Davelaar, Eikendal, Van Beek, Van den Brink, Verhagen, Aalderink en Krop.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boender - www.genealogieonline.nl/stamboom-boender

Een publicatie door Bas Boender met gegevens over oa. de families Boender, Huyser, Schipper, De Jongste, Klootwijk, Troost, Van Mastbergen, Hopzomer, Groeneweg en Waardenburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom_boers

Gegevens over oa. de families Boers, Verweij, Van den Berg, Buitelaar, Van Dijk, Boon, Van den Bos, Van Tellingen, Schellevis en Van der Kaaij.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bongaards - www.genealogieonline.nl/stamboom_bongaards

Gegevens over oa. de families Bongaards, Van den Bongart, Willems, Van de Waal, Cloosterman, Van Willigen, Bongaerts, Van der Wael, Van den Bongaert en Borlee.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Severijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn

Een publicatie door Bert Severijn met gegevens over oa. de families van der Valk, Severijn, van de Merwe, van Straalen, Vorstenbosch, Ornée, Bakker, Faase, Matthijsse, van Staalduinen, Donker, Hageman, Eweg, van Wijngaarden en Stob.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Fatels - www.genealogieonline.nl/stamboom-fatels

Gegevens over oa. de families Fatels, Alders, Mijnen, Lieshout, Bekker, Kroon, De Boer, Gerrits Winkelaar, Laan Van De en Bos.

Categorie: Familienamen » F   Filter


Screenshot van website

Genealogie Van Assen - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-assen

Een publicatie door P. van Assen met gegevens over oa. de families Wijngaards, Kobes, Assen, Start, Booiman, Boer, Brouwer, Mulder, Hofman en Leest.

Categorie: Familienamen » A   Filter


Screenshot van website

Genealogie Kloos - www.genealogieonline.nl/genealogie-kloos

Een publicatie door Theo Kloos met gegevens over oa. de families Kloos, Noordenbos, Tiggelman, De Vries, Van der Mije, De Jong, Both, Homan, Bakker en Bavelaar.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Voorouders Streefkerk - www.genealogieonline.nl/voorouders-streefkerk

Gegevens over oa. de families Van Driel, Cranendonck, Plaisier, Smouter, Streefkerk, Van Slingeland, Huizer, Soeteman, Barendregt en Leentvaar.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Familieboek Ort - www.genealogieonline.nl/familieboek-ort

Een publicatie door R. Ort met gegevens over oa. de families Ort, Blankwaardt, Schrok, Schuitenvoerder, Van Egmond, Schuitevoerder, Van Vianen, Charls, Van Dorp en Van der Burg.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website