stamboomgids

allimgalltxt
txtimg
Zoekresultaten 'Van der Krans' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - van 7:

Kwartierstaat Knol - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-knol

Een publicatie door Ada Knol met gegevens over oa. de families Knol, Carmiggelt, Knol (Knolleboer), Koning, Van der Kerk, Moed, Radstake, Bijvank, Krans en Wullink.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Stamboom Krans - www.genealogieonline.nl/stamboom-krans

Een publicatie door Annelies Werkman-Niks met gegevens over oa. de families Krans, Niks, Timmermans, Quisthoudt, Van der Wal, Beekman, Wientjes, De Swart, Prinsen en Schuringa.

Categorie: Familienamen » K


Screenshot van website

Stamboom Steenvoorden - www.genealogieonline.nl/stamboom-steenvoorden

Een publicatie door Sylvia met gegevens over oa. de families Steenvoorden, Aalbers, Kirchhoff, Boettcher, Hollander Den, Dulk, Van der Waard, Ploeg, Ternedde en Roozekrans.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Sas - www.genealogieonline.nl/stamboom-sas

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Sas, Van der Krans, Valkenier, Den Hoedt, Kalkman, Jongste, Den Hoed, Verkade, Meerman en Lammerse.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Genealogie Sas - www.genealogieonline.nl/genealogie-sas

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Sas, Van der Krans, Den Hoedt, Valkenier, Den Hoed, Verkade, Don, Jongste, Droppert en Dijkshoorn.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Kwartierstaat Roozekrans - www.clvanrooij.nl/mijn-stamboom/kwartierstaat-roozekrans

Kwartierstaat van mijn moeder Helena Christina Roozekrans

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Stamboom du Pree - www.genealogieonline.nl/stamboom-du-pree

Een genealogische publicatie door Trudy met gegevens over onder andere de families Du Pree, Timmer, Verkerke, Van Rumpt, Gebraad, Klapmuts, De Graaff, Kranse en De Vos.

Categorie: Familienamen » P


Screenshot van website