stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Lippe' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Stamboom Familie Schmidt (Lavelsloh - Rotterdam) - www.genealogieonline.nl/familie-schmidt-stamboom

Een genealogische publicatie door Hans Schmidt met gegevens over onder andere de families Schmidt, Blaas, Raets, Bos, Lippens, Raats, Almekinders, Dobbelaar en Van Hal.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Van der Lippe - www.vanderlippe.nl

Stamboom familie Van der Lippe

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stamboom De Leur - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-leur

Een genealogische publicatie door Ard de Leur met gegevens over onder andere de families De Leur, Lippe, De Beer, Van Eijk, Herweijer, Van der Ham, Groenendijk, Christ en Schouten.

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Genealogie van Philippe Jacques Wigny - www.haans.info/genealogie/familie/wigny.html

Genealogie van de familie Wigny in Nederland. Rond 1816 verhuisden Josef Wigny en Henrietta Bodson van Luik naar Maastricht en vestigeden zo de Nederlandse tak van het geslacht Wigny.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Genealogie Van der Werf - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-werf

Een publicatie door B. van der Werf met gegevens over oa. de families Van der Werf, Deelsma, De Boer, Hiemstra, Engwerda, Siemonsma, Zonderland, Altenburg, Postma en Slippens.

Categorie: Familienamen » W


Screenshot van website

Stamboom Stoffels - www.genealogieonline.nl/stamboom-stoffels

Een publicatie door Maarten Stoffels met gegevens over oa. de families Bouvy, Van der Kun, Tellegen, Stoffels, Van Bommel, Phlippeau, Van Sonsbeeck, Basquin, Westerwoudt en Van Mierlo.

Categorie: Familienamen » S


Screenshot van website

Stamboom Yolanda Lippens - www.genealogieonline.nl/stamboom-yolanda-lippens

Een genealogische publicatie door Yolanda Lippens met gegevens over onder andere de families Lippens, Van Eunen, Biekart, Mooij, Morison, Dannenburg, Theunis, Hartman en Van der Horst.

Categorie: Familienamen » L


Screenshot van website

Stamboom Hesselink - www.genealogieonline.nl/stamboom-hesselink

Een genealogische publicatie door Dick Hesselink met gegevens over onder andere de families Van Zanten, Hesselink, Van Buuren, Von der Lippe, Brouwer, Jans, Gritter, Van Voorhees en Pekel.

Categorie: Familienamen » H


Screenshot van website

Stamboom Rijs, Amsterdam - www.genealogieonline.nl/stamboom-rijs-amsterdam

Een genealogische publicatie door Yolanda Lippens met gegevens over onder andere de families Rijs, Jeuken, Ehbrecht, Van Komen, Paardekamp, Van der Linden, Slot, Rosenboom en Scheffer.

Categorie: Familienamen » R


Screenshot van website

Familiearchief Lippens, Dannenburg, van Eunen, Morison - www.familiearchivaris.nl/2429

Ik onderzoek en verzamel aktes m.b.t. de namen Aeijelts, Biekart, Claeys, Dannenburg, van Eunen, Krull, Lippens, Mooij, Morison, Schef, Schieveen, Sigterman, Theunis, Vransen, Weemeijer, te Winkel, Wortman. Hoofdzakelijk in Amsterdam, maar ook Den Haag, G

Categorie: Archieven » Familiearchieven


Screenshot van website