stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Logt' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 20:

Parenteel Heeres - www.genealogieonline.nl/parenteel_heeres

Parenteel van Heere Jans is samengesteld door P. Heres, voorkomens van de families Logtenberg, Ijzerman, Van Ommen, Eilander, Scholten, Boeve, Haverka

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Genealogie Teunissen - www.genealogieonline.nl/genealogie-teunissen

Een publicatie door F. Teunissen met gegevens over oa. de families Teunissen, Keijzers, Ermers, Jansen, Van de Logt, Janssen, Van Baal, Olieslagers, Fleurkens en Leenders.

Categorie: Familienamen » T   Filter


Screenshot van website

Stamboom Eilander - www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, Visser, Bijsterbosch, Van Ommen, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Eikelboom en Van Apeldoorn.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Scheer - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-scheer

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Van Ommen, Van Apeldoorn, Eikelboom, Mondria en Scholten.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom van der Logt - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-logt

Een publicatie door Anges van der Logt met gegevens over oa. de families Van Rossum, Van der Logt, Sluiter, Krijnen, Veldhuizen, Piepers, Wolff, Van Dijk, Huijsman en Mazzuchi.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bijsterbosch - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijsterbosch

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Eilander, Visser, Bijsterbosch, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg, Van Olst en Eikelboom.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Haverkamp - www.genealogieonline.nl/stamboom-haverkamp

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, Visser, Bijsterbosch, Van Ommen, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Eikelboom en Van Apeldoorn.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Parenteel Dengerink of Dingerink - www.genealogieonline.nl/parenteel-dengerink-of-dingerink

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Bijsterbosch, Eilander, Rietberg, Visser, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg en Van Olst.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Houtman - www.genealogieonline.nl/stamboom-houtman

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Bijsterbosch, Eilander, Rietberg, Visser, IJzerman, Van Ommen, Boeve, Logtenberg en Van Olst.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Olst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-olst

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Dijkslag, Eilander, Visser, Bijsterbosch, Boeve, IJzerman, Van Ommen, Logtenberg, Van Olst en Eikelboom.

Categorie: Familienamen » O   Filter


Screenshot van website