stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Lubbe' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 28:

Genealogie Verdon(c)k - tak Brouwershaven, Zeist - www.genealogieonline.nl/genealogie-verdonk-zeist

Gegevens over oa. de families Verdonk, Verdonck, Van Eck, Schwarz, Van der Lee, Lubbers, Van Beek, Kraan, De Vroom en Hofman.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van de Krol - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-krol

Een publicatie door M. van de Krol met gegevens over oa. de families Van der Krol, Van de Krol, Van Beek, Aartsen, Van der Laan, Scharrenburg, Jansen, Lubbertsen, De Boer en Mayer.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Parenteel Lubberman - www.genealogieonline.nl/parenteel-lubberman

Een publicatie door Harry Lubberman met gegevens over oa. de families Van der Most, Sellmeyer, Van Westen, Steenhuis, Nagengast, Geling, Lubberman, Oorsprong, Feijen en Sellmeijer.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Parenteel van Derick Visch - www.genealogieonline.nl/parenteel-derick-visch

Een publicatie door Bob van t Pad Bosch met gegevens over oa. de families Hop, Van 't Pad, Visch, Dekker, Jans, Peters, Janss, Lubberts, Hendriks en Jansen.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Domselaar, een oud Veluws geslacht - www.vandomselaar.nl/familie

Genealogische informatie vanaf de stamvader Evert Lubbert van Domseler, bekend vanaf eind 14e eeuw.

Categorie: Familienamen » D   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lubben - www.genealogieonline.nl/stamboom-lubben

Een publicatie door George Willem Hendrik Lubben met gegevens over oa. de families Lubben, Van der Vliet, Van der Pot, Van der Vorm, Dijkstra, Logger, Saarloos, Dost, Van Buijtene en Smit.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bouwman - www.genealogieonline.nl/stamboom-bouwman

Een publicatie door Wouter Bouwman met gegevens over oa. de families Waterreus, Bouwman, Van Heygen, Van Heijgen, V Heijgen, Oostdam, Heygen, Berix, Van der Doorn en Van der Lubbe.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Veen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-veen

Een publicatie door J.K. van der Veen met gegevens over oa. de families Van der Veen, Lubberts, Lugtenborg, Anna Zwier, Kornelius Van Der Veen, Dijk, Haagsma, Te Wies, Westerhof en Hensens.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Bruijn, de - home.kpn.nl/~f2hbruyn011

Familie afkomstig van Lubbeek, Belgiƫ en Nederlands Limburg.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamreeks Van der Heijden - www.genealogieonline.nl/stamreeks-van-der-heijden

Een publicatie door Ellen van der Heijden met gegevens over oa. de families Van der Heijde, Van der Heijden, Schraven, Van Hoogduijn, Van der Lubbe, Pelsers, Ruijgrok, Kalf, Van Haaren en .

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website