stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Vaart' (in alle categorieën)

Resultaten 31 - 40 van 40:

Genealogie Krijnen - www.genealogieonline.nl/genealogie-krijnen

Een genealogische publicatie door Pieter Krijnen met gegevens over onder andere de families Krijnen, Boon, Ensing, Crijnen, Duinker, Adriaanse, Jans, Van Halsema en Vaartjes.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Marion - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-marion

Een genealogische publicatie door R. van Marion met gegevens over onder andere de families Van Marion, Goudriaan, Van Marion ++, Van der Vaart, Van Marion +, Van der Meijde, Van den Berg, Dijkman en Den Bakker.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Het Grote VOC Boek, Guleij (redactie) Gerrit Knaap - www.bol.com/nl/p/het-grote-voc-boek/9200000069265476

De Verenigde Oost-Indische Compagnie (VOC) refereert aan een tijd van ontdekking. Handelsgeest, technologische ontwikkelingen op het gebied van navigatie en cartografie, welvaart - het zijn kwaliteiten die hoog gewaardeerd worden. De compagnie oefent nog steeds een grote aantrekkingskracht uit. Velen van onze voorouders voeren op de schepen van de VOC en bevolkten de vestigingen en factorijen in Aziƫ. De reis door dit boek is als die van een VOC-schip. Vertrekpunt is Nederland en vandaar gaat de tocht door het gehele VOC-octrooigebied. De honderden beelden geven een adembenemend uitzicht op de wereld van toen. Aan deze rode draad zijn opmerkelijke, ontroerende en schokkende persoonlijke verhalen geknoopt. Gastauteurs zijn Nelleke Noordervliet en Ramsey Nasr, die tien hoofdpersonen uit het VOC-verleden op hun eigen wijze belichten. Twintig andere auteurs schrijven over aspecten van de VOC die voor hen van bijzondere betekenis zijn.

Categorie: Boeken » Geschiedenis   Filter


Screenshot van website

Stamboom familie de Kat - Kalisvaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-de-kat-kalisvaart

Een genealogische publicatie door C. de Kat met gegevens over onder andere de families Kalisvaart, Moerman, Van Voorthuijsen, De Wilt en Roodenburg.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

The Mark files - www.genealogieonline.nl/the-mark-files

Een genealogische publicatie door Erna Mark met gegevens over onder andere de families Mark, Ozinga, Kuit, Hoving, De Jong, Marcusz, Van der Vaart, De Boer en Beer.

Categorie: Familienamen » M   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Kooten - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-kooten

Een genealogische publicatie door Jos van Kooten met gegevens over onder andere de families Zuidervaart, Van Kooten, Pouw, Van Someren, Kroon, Van Egmond, Passant, De Jong en Visser.

Categorie: Familienamen » K   Filter


Screenshot van website

Honermann Van Duyn Family Tree - www.genealogieonline.nl/honermann-van-duyn-family-tree

A genealogical publication by Jana Honermann with information about, among others, the families Verburg, Zuidervaart, Verkaik, Van Veen, Woltjer, De Wit, De Rooij, Dekker and Wasmund.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Egmond - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-egmond

Een genealogische publicatie door Peter van Egmond met gegevens over onder andere de families Huisman, Potma, Van Egmond, Poiesz, Nijveen, De Vries, Veenstra, Vaartjes en Bos.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Elsen-Ketelaars-Maas-Vervaart - www.genealogieonline.nl/stamboom-elsen-ketelaars-maas-vervaart

Een genealogische publicatie door Simone met gegevens over onder andere de families Elsen, Ketelaars, Vervaart, Houbraken, Maas, Vervaert, Hirschberg, Rijkers en Van den Broek.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Lelievelt - www.genealogieonline.nl/stamboom-leliveld

Een genealogische publicatie door Jan-Cees Lelieveldt met gegevens over onder andere de families Boot, Lelievelt, Van Leeuwen, Pieterse, Waardenburg, Van Steenis, Bevaart, Westdijk en Lelijvelt.

Categorie: Familienamen » L   Filter


Screenshot van website