stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Vis' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 370:

Stamboom Slobbe - www.genealogieonline.nl/stamboom-slobbe

Gegevens over oa. de families Bouma, De Jong, Van der Veen, Van der Schaaf, Kleinhuis, De Vries, De Boer, Slobbe, Van der Meer en Visser.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Boers - www.genealogieonline.nl/stamboom_boers

Gegevens over oa. de families Boers, Verweij, Van den Berg, Buitelaar, Van Dijk, Boon, Van den Bos, Van Tellingen, Schellevis en Van der Kaaij.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Visscher-Drenthen, Van der Velde-Meijer en Van den Berg-Westhuis - www.genealogieonline.nl/stamboom-visscher

Een onderzoek van de stambomen van de families: Visscher, Zweers, Drenthen, Jurgens, Van der Velde, Wolf, Meijer, Van der Zwaan, Van den Berg, Van Raalte, Westhuis, Van Pijkeren en Ten Brinke.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van Bemmel, Haak, Kreuk, Kreukniet, Lentz - www.genealogieonline.nl/stamboom-kreukniet

Een publicatie door J. Kreukniet met gegevens over oa. de families Haak, Kreukniet, Lentz, Kreuk, Van Bemmel, De Jong, Van Vliet, Noorlander, Van Dijk en Visser.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Genealogie Schapekoppen - www.genealogieonline.nl/genealogie-schapekoppen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Heer, Visser, Brand, Van Loon, De Jong, Van der Linden, Van Eck, Van der Elst, Heeren en De Bruijn.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Eilander - www.genealogieonline.nl/stamboom-eilander

Een publicatie door P. Heres met gegevens over oa. de families Eilander, Visser, Bijsterbosch, Van Ommen, IJzerman, Logtenberg, Boeve, Van Olst, Eikelboom en Van Apeldoorn.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Stamboom Burgerhout - www.genealogieonline.nl/stamboom-burgerhout

Een publicatie door J. Burgerhout met gegevens over oa. de families Burgerhout, Groen, Stam, Burgerhoudt, Spieringshoek, Mackloet, Domine, De Jong, Visser en Van der Zwaan.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Bijl - www.genealogieonline.nl/stamboom-bijl

Een publicatie door Theo Bijl met gegevens over oa. de families Trouwborst, Borst, Bijl, Van Batenburg, Van der Steen, Mallan, Visser, Van Drunen, De Visser en Trouborst.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website

Stamboom Van der Velde - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-velde

Een publicatie door Gerard Oosterveen met gegevens over oa. de families Van der Velde, De Vries, Postma, Van der Heide, Zijlstra, Van der Veer, Dijkstra, Van der Veen, Visser en Jansma.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Visser - www.genealogieonline.nl/stamboom-visser

Een publicatie door E. Hillebregt-Zuiderwijk met gegevens over oa. de families Visser (Visscher), Ten Katen, Scheffer, Van Es, Visser, Van Dijk, Harmsen, Van de Berg, Van Wijhe en Schutte.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website