stamboomgids

Zoekresultaten 'Van Linden' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 10:

Genealogie Schapekoppen - www.genealogieonline.nl/genealogie-schapekoppen

Een publicatie door Lucas van Heeren met gegevens over oa. de families De Heer, Visser, Brand, Van Loon, De Jong, Van der Linden, Van Eck, Van der Elst, Heeren en De Bruijn.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Voorouders Floor en Fedde Schriek - www.genealogieonline.nl/voorouders-floor-en-fedde-schriek

Een publicatie door Yvonne van Wingaarden met gegevens over oa. de families Van Driel, Roos, Besemer, Cranendonck, Visser, Van Holland, Van der Linden, Van Rijswijck, Blok en Bezemer.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Slingerland - Penning - www.genealogieonline.nl/stamboom-slingerland-penning

Een publicatie door T. Slingerland met gegevens over oa. de families Penning, Twigt, Vreeken, Hulshoff, De Geus, Jesse, Onderdelinden, Van Staveren, Domine en Buijs.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Homepage van Pieternell@ - www.pieternell.nl

Families Slabbaert, Doolhage, Van der Linden, Lormye, Lermire, Vermeeren uit Zeeland. Families Sinke, Sincke, Zyncke uit Schore en Biezelinge.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schoenmakers - www.genealogieonline.nl/stamboom_schoenmakers

Een publicatie door B. Rijken met gegevens over oa. de families Schoenmakers, Rijken, Combee, Verhoeven, Ippel, Van der Linden, Pellekaan, Van Varik, Heij en Lankhaar.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schmidt - www.genealogieonline.nl/stamboom-schmidt

Een publicatie door Marielle Schmidt met gegevens over oa. de families Lodder, Heulen, van, Schmidt, Krimpen, van, Berg, van den, Bos, Jong, de, Linden, van der en Linden, van der.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Slikboer - www.genealogieonline.nl/stamboom-slikboer

Een publicatie door Mario Slikboer met gegevens over oa. de families Van der Waal, Van der Linden, Andeweg, Groeneweg, Slikboer, Boender, Reedijk, Rosmolen, In T Velt en Bos.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Smit Nijmegen - www.genealogieonline.nl/stamboom-smit-nijmegen

Een genealogische publicatie door Pieter Smit met gegevens over onder andere de families Van Meurs, Smit, De Koning, Meliefste, Van Voorhees, Jutte, Korringa, Ruijchrock en Van der Linden.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Sengers ( Moeskops) - www.genealogieonline.nl/stamboom-sengers-moeskops

Een genealogische publicatie door Harrie Sengers met gegevens over onder andere de families Sengers, Regeer, Moeskops, Van der Linden, Hurckmans, Hoeks, Van de Weijenberg, Franken en Verdonck.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom van Schaik, Oskam, Verbeek, Werkhoven - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-schaik-oskam-verbeek-werkhoven

Een genealogische publicatie door Andre van Schaik met gegevens over onder andere de families Van Schaik, Van Schaijk, Van Gardingen, Van Schaijck, Van Weel, Van Schayk, Castelijns, Van der Linden en Van Schajck.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website