stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 40:

Stamboom Van Gorkum - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-gorkum

Een publicatie door Jolanda van Gorkum met gegevens over oa. de families Van Gorkum, Metselaar, Opmeer, Van der Wilt, Van Oosten, Rijs(T), Boom, Smit, Kloot en De Lange.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Groenewoud (Steenderen) - www.genealogieonline.nl/stamboom-groenewoud

Een publicatie door W. Groenewoud met gegevens over oa. de families Groenewoud, Hendriks, Wagenvoort, Veenendaal, Legemaat, Meurs, Lodder, Onstein, Van Donselaar en Doornebal.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Giezenaar - www.genealogieonline.nl/stamboom-giezenaar

Een publicatie door S. Giezenaar met gegevens over oa. de families Peters, Giezenaar, Van Maris, Gommans, Wevers, Gielen, Janssen, Derksen, Dieteren en Wolsink.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Goes - www.genealogieonline.nl/stamboom-goes

Een publicatie door Cees Goes met gegevens over oa. de families Goes, Van Schaik, Van Dijk, Van Rooijen, Peek, Van Rossum, Van der Linden, Van den Brink, Van Oostwaard en De Jong.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Guerain - www.genealogieonline.nl/stamboom-guerain

Een publicatie door Hans Guerain met gegevens over oa. de families Guérain, Van Halderen, Van Bilsen, Cadée, Van der Knaap, Wijtman, Maas, De Jong, Van Baaren en Sonsbeek.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Groenenberg Quartel Hamelink Riemens - www.genealogieonline.nl/stamboom-hamelink

Een publicatie door Bas Hamelink met gegevens over oa. de families Riemens, Hamelink, Quartel, Cranendonck, Van Iwaarden, Van Kleef, Van der Linden, Van Cranendonck, Van Ywaerden en Van Alphen.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

De genealogie van de familie Groot - www.grootdomein.nl

De familie Groot vindt zijn oorsprong in Hoorn, daar heeft de familie een rol gespeeld in de magistraat, de familie telt schouten, regenten, burgemeesters, maar kent ook de armoede die het gevolg was van de veranderende maatschappij.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Gielissen - www.genealogieonline.nl/stamboom-gielissen

Een publicatie door J. van Rijn met gegevens over oa. de families Vree, Jacobs, Boorsma, Osinga, Van der Velden, Folmer, Smaling, Harkes, De Rooij en Everaars.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Corrie Grund - www.genealogieonline.nl/stamboom-corrie-grund

Een publicatie door Willem C. Radder met gegevens over oa. de families Grund, Wijntjes, Romeijn, Labree, Lagewaard, Hoos, Klaassen, Van der Beijl, Snoek en De Vries.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Graaf - www.genealogieonline.nl/van-der-graaf-stamboom

Een publicatie door Ronald van der Graaf met gegevens over oa. de families Van der Graaf, Van Roon, Bos, Van den Broek, Van Kleef, Vink, De Deugd, Van Schaardenburg, Den Otter en Reijnen.

Categorie: Familienamen » G   Filter remove


Screenshot van website