stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (binnen één categorie)

Resultaten 11 - 20 van 72:

Stamboom Kroon en Telleman - www.genealogieonline.nl/stamboom-kroon-en-telleman

Een publicatie door Ineke Kroon met gegevens over oa. de families Telleman, Kroon, De Nooijer, Voogt, Zuidgeest, Van der Poel, Millenaar, Cranendonck, Van der Waal en Gabrielse.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Keislair - www.genealogieonline.nl/stamboom-keislair

Een publicatie door Fred Keislair met gegevens over oa. de families Keislair, Kohler, Rijnders, Ketel, Timmermans, Van de Bos, Bosman, Baasbank, De Meersseman en Hanselaar.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Familienaam "van der Kop" en "van de Kop" - www.vanderkop.nl

Studie over de familienaam "van der Kop" en "van de Kop" en afgeleiden: vandekop, vanderkop enz. Aantal personen met de familienaam van de(r) Kop in 1947 en de route naar hun stamvaders.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Kooijman - www.genealogieonline.nl/genealogie-kooijman

Een publicatie door M. Kooijman met gegevens over oa. de families Bos, Blom, Kooijman, Visscher, Van Willigen, Hazelaar, Van der Kolk, Meijer, Buist en Cooijman.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Kurvers stamboom - www.stamvaders.nl

Website Kurvers met stamboom gegevens van Kurvers, Vermeulen, Saly, Reiné, Schreurs, Veugelers, Maarse, Kloosterhuis. Kwartierstaat, Parenteel, Grafisch.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Lydia Koning - www.genealogieonline.nl/parenteel-lydia-koning

Een publicatie door Lizette Boomgaard met gegevens over oa. de families Koning, Kaemmerer, Grooss, Mounier, Vos, Koelman, Krouwel (Crouwel), Neukirchen, Van der Laan en Van der Boon.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Kap - www.genealogieonline.nl/stamboom-kap

Een publicatie door Rob Kap met gegevens over oa. de families Kap, Willigenburg, Spies, De Vrueh, Van den Brink, Schoenman, Lodder, Bosselaar, Van Hasselt en Bakkérus.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Voorouders van Dirk Jacobus Kroon - www.genealogieonline.nl/voorouders-dirk-jacobus-kroon

Een publicatie door Wim Kroon met gegevens over oa. de families Kroon, Van Eyndhoven, De Gier, Kempenaar, Hanegraaff, Van Wijngaarden, Blonk, Hoogwerff, De Bruijn en Van Dijk.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Kloek-Genealogie - www.kloek-genealogie.nl

De genealogie van alle families Cloeck/Kloek in Nederland zijn in deze site in kaart gebracht, Van 1052 tot 1900 voorzover te achterhalen.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website

Familie Kaak - www.kaak.org - via Internet Archive

Stamboom onderzoek naar de familie Kaak, Hartendorp, Pierlot, Daniels, Stuut, van der Pot en van den Ende.

Categorie: Familienamen » K   Filter remove


Screenshot van website