stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 68:

Parenteel Van der Mije - www.genealogieonline.nl/parenteel-van-der-mije

Een publicatie door D. van der Werff-van der Mije met gegevens over oa. de families Van der Mije, Van der Meij, Paap, Koning, Zwemmer, Koper, Keur, Draijer, Van Duivenboden en Molenaar.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Meussen - Verweij - www.genealogieonline.nl/stamboom-meussen-mook-limburg

Beide familienamen hebben hun oorsprong in het Rijk van Nijmegen en nabije omgeving (Mook, Ottersum, Groesbeek, de Duffelt, grensstreek Duitsland, Beuningen, Ravenstein et cetera). Het bestand telt meer dan 30.000 personen en inmiddels meer dan 700 kwartierdragers, waaronder een lijn naar de van Benthem tak, die aansluit op Karel de Grote.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Mulder - www.genealogieonline.nl/genealogie-mulder

Een publicatie door J. Mulder met gegevens over oa. de families Mulder, Bos, Steenwijk, Doornbosch, Van der Molen, Dijkema, Maarhuis, Wildeman, Jans en Wieringa.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Mast - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-mast

Een publicatie door Hans van Ekelenburg met gegevens over oa. de families Van der Mast, Hollaar, Van den Tol, Ras, Smit, Kalle, Bakker, Korvinck, Vermeulen en Van der Meide.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Mols - www.genealogieonline.nl/stamboom-mols

Een publicatie door Ruud Mols met gegevens over oa. de families Mols, Verhoeven, De Kok, Jansen, Van Riel, De Jong, Van Laarhoven, Janssen, Van der Sterren en Broekhoven.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Moor - www.genealogieonline.nl/genealogie-moor

Een publicatie door Arie van den Bos met gegevens over oa. de families Moor, Mohr, Boon, Oudt, Van den Bos, Van der Meer, Valstar, Van Spronsen, Dood en Allaart.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Van der Meijden - www.genealogieonline.nl/genealogie-van-der-meijden

Een publicatie door Lizette Wassenaar met gegevens over oa. de families Van der Meijden, Van Nunen, Hakkaart, De Vrind, Schelling, Ros, Van de Loo, Van den Bos, Edelman en Van Eijndhoven.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Mulder - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-mulder

Een publicatie door Jan Mulder met gegevens over oa. de families Mulder, Bos, Steenwijk, Dijkema, Van den Berg, Maarhuis, Doornbosch, Wildeman, Van der Molen en Kremer.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Meer - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-der-meer

Een publicatie door Jacques van der Meer met gegevens over oa. de families De Graaff, Van der Stelt, Spierenburg, Van der Meer, Brokaar, Van Vark, Van Nieuwenhoven, Chrispijn, De Ruiter en Roes.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website

De familie Martin - www.josemartin.info

Een van oorsprong Duitse familie, waarvan de voorvader zich rond 1780 in Maastricht vestigde.

Categorie: Familienamen » M   Filter remove


Screenshot van website