stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Aar' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 100:

Stamboom Severijn - www.genealogieonline.nl/stamboom-severijn

Een publicatie door Bert Severijn met gegevens over oa. de families van der Valk, Severijn, van de Merwe, van Straalen, Vorstenbosch, Ornée, Bakker, Faase, Matthijsse, van Staalduinen, Donker, Hageman, Eweg, van Wijngaarden en Stob.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Voorouders Streefkerk - www.genealogieonline.nl/voorouders-streefkerk

Gegevens over oa. de families Van Driel, Cranendonck, Plaisier, Smouter, Streefkerk, Van Slingeland, Huizer, Soeteman, Barendregt en Leentvaar.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Pieternella Soldaat - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-pieternella-soldaat

Een publicatie door A. Oosterbroek met gegevens over oa. de families Visbeen, Soldaat, Nijdam, Molenaar, Gestel, Bousema, Noorman, Van der Vliet, Van Es en Schravelaar.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Sluijter - www.genealogieonline.nl/stamboom-sluijter

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Sluijter, Molier, Degenaar, Smehuijzen, Schuurmans, De Koning, Van Paassen, De Graaf, Maas en Van der Kooij.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schouten-van Veen-van Aggelen - www.genealogieonline.nl/stamboom-schouten-van-veen-van-aggelen

Een publicatie door Dimitri Schouten met gegevens over oa. de families Van Achelen, Van Aggelen, Schouten, Van Veen, Van Achel, Broeder, Hemels, Emke, Baars en Hulsenboom.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Kroniek van onze Familienaam Schuurman - www.famschuurman.nl

Dit is ons persoonlijk onderzoek naar de herkomst van voornamelijk de naam Schuurman. We zijn nog niet zo lang bezig maar hebben al heel wat kunnen vi

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Sluiter - www.genealogieonline.nl/stamboom-sluiter

Een publicatie door M. J. Sluiter met gegevens over oa. de families Sluiter, Van de Peppel, Richter, Kusters, Gerritsen, De Mooij, Van Maaren, Van der Snoek, Pijpenzeel en Blok.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Feikje Samplonius - www.genealogieonline.nl/stamboom-samplonius

Een publicatie door I. Visser met gegevens over oa. de families Samplonius, Weerman (Wehrman), Pieters, Taekes, Passchiers, Sampluyes (Samplonius), Wijbes, Molenaar, Van Dijk en Van der Werf.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Schuurmans tak Heesch en Heeswijk - www.genealogieonline.nl/stamboom-schuurmans-tak-heesch-en-heeswijk

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Schuurmans, De Groot, Van der Leest, Mutsaars, Van de Ven, Scheurmans, Van de Kanderlaar, Kerkhof, De Bie en Van Grinsven.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Soeteman - www.genealogieonline.nl/stamboom-soeteman

Een publicatie door Maarten Soeteman met gegevens over oa. de families Soeteman, Van der Reijden, Van Buuren, Meuldijk, Van Beek, Witte, Van Bueren, De Geus, Zeedijk en Van den Beukel.

Categorie: Familienamen » S   Filter remove


Screenshot van website