stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Hor' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 37:

Stamboom Den Besten - www.genealogieonline.nl/stamboom-den-besten

Een publicatie door J J van der Horst met gegevens over oa. de families Den Besten, Rietveld, Slob, Den Lange, Van Baaren, Klein, Hermes, Edeling, Van der Horst en Duhen.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van Bergen - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-bergen

Een publicatie door F. van Bergen met gegevens over oa. de families Smit, Van der Vliet, Van Urk, Van Bergen, Lukjen, Lukkien, Horsman, Schling, Ruiten en Jans.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van den Brink - www.genealogieonline.nl/stamboom-familie-van-den-brink

Een publicatie door Willem van den Brink met gegevens over oa. de families Van den Brink, Jansen, Van den Berg, Van Dijk, Van der Horst, Vermeer, Van Beek, Van Leeuwen, Brouwer en Dekker.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Beld - www.genealogieonline.nl/stamboom-beld

Een publicatie door Herman Kristen met gegevens over oa. de families Beld, Kroeze, Scholten, Masselink, Horst, Maathuis, Haarhuis, Wal Van Der, Telgenhof en Kristen.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Kwartierstaat Antoine Jean-Joseph de Bijl - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-de-bijl

Een publicatie door Johan de Bijl met gegevens over oa. de families De Bijl, Van Kessel, Smits, Van Weerdenburg, Horstkens, Metselaer, Blanckers, Roijers, Kooijmans en Van der Velde.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Bout - www.genealogieonline.nl/stamboom-bout

Een publicatie door W.E. Klop-Bout met gegevens over oa. de families Van der Wielen, Klop, Jorritsma, Van der Sloot, Teunissen, Spoorendonk, Bout, Schuurman(s), Clop en Horsten.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Berends - www.genealogieonline.nl/stamboom-berends

Een publicatie door Reinier Berends met gegevens over oa. de families Berends, Leunis, Kleihorst, Van der Kolk, Van Katwijk, Gildemeester, Van Vreden, Van Essen, Apolonia Clemens en Van den Bosse.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Dammis Kruik van den Berg - www.genealogieonline.nl/stamboom-dammis-kruik-van-den-berg

Een publicatie door F, van den Idsert met gegevens over oa. de families Diepenhorst, Van den Berg, Poldervaart, Van Kesteren, De Jongh, Noordermeer, Van Lint, Verhey, Pille en Schotvanger.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van de Breevaart-Van Nierop - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-de-breevaart-van-nierop

Een publicatie door Marja van de Breevaart-van Nierop met gegevens over oa. de families Van der Hulst, Schrama, 's Gravenmade, Heemskerk, Van Hoeven, Van Leeuwen, Van den Berg, Langeveld, De Groot en Van Raaphorst.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Bas, anders Nieucoop - www.vanderbas.eu

De site bevat informatie van een groot aantal personen behorend tot de familie Van der Bas, inclusief aangetrouwde families.

Categorie: Familienamen » B   Filter remove


Screenshot van website