stamboomgids

Zoekresultaten 'Van der Hor' (binnen één categorie)

Resultaten 1 - 10 van 37:

Stamboom Hendriks Regtien - www.genealogieonline.nl/stamboom_hendriks_regtien

Gegevens over oa. de families Van Wandelen, Rouwhorst, Regtien, Welling, Hendriks, Steenbeek, Roosen, Sargentini, Renes en Van der Straten.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Parenteel Hemerik - www.genealogieonline.nl/parenteel-hemerik

Een publicatie door R.A. Hemerik met gegevens over oa. de families Hemerik, Broekhuijsen, Broekhuizen, Hemerick, Bos, Van der Horn, Barink, Van den Haak, Bakker en Huner.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Van der Horst - www.genealogieonline.nl/stamboom-van-der-horst

Een publicatie door J. J. van der Horst met gegevens over oa. de families Van der Horst, Prins, Den Besten Jr, Montijn, Van der Pijl, Muilwijk, Den Besten, Kok, Slob en Rietveld.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Ter Horst - www.genealogieonline.nl/stamboom-chris-ter-horst

Een publicatie door Chris ter Horst met gegevens over oa. de families Ter Horst, Meijer, De Bruin, Van der Woude, Winters, Steffens, Grevenstuk, Korps, Mook en Keizer.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Horst, van der - members.chello.nl/akaspe01

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Genealogie Hoogenbosch-Gräffner - www.genealogieonline.nl/genealogie-hoogenbosch-graffner

Een publicatie door George Hoogenbosch met gegevens over oa. de families Gräffner, Hoogenbosch, Van der Donk, Okkes, Van Bruggen, Liesker, Tiessen, Wartenhorst, Peters en Rauch.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Horst uit Hoogland - www.genealogieonline.nl/stamboom-horst-uit-hoogland

Een publicatie door Jaap Schouten met gegevens over oa. de families Horst, Kleinveld, Renkers, Botterblom, Van der Coterlet, Hoefsloot, Koppen, Boterbloem (Botterblom?), Bitterling en Schoonderbeek.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Humme - www.genealogieonline.nl/stamboom-humme

Een publicatie door Gerard Humme met gegevens over oa. de families Humme, Van der Horst, De Bast, Schenk, Van Egeren, Humme (N), Nees, Krinkels, Wennekes en Brouwers.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Homepage van Pieternell@ - www.pieternell.nl

van Gorkom, Eijndhoven, de Leure, van der Horst provincie Utrecht

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website

Stamboom Heideveld - www.genealogieonline.nl/stamboom-heideveld

Een publicatie door Bert Heideveld met gegevens over oa. de families Heideveld, Borgmeijer, Van der Horst, Van der Beek, Van Dijk, Tromp, Hendriks, Bredewout, Heideveld en Roke.

Categorie: Familienamen » H   Filter remove


Screenshot van website