stamboomgids

Zoekresultaten 'Verburg' (in alle categorieën)

Resultaten 1 - 10 van 26:

Voorouders Schuitema - www.genealogieonline.nl/voorouders-schuitema

Een publicatie door J. Schuitema met gegevens over oa. de families Schuitema, Verschelde, Flik, Brackx, Hoff, Brands, Verburgh, Jans, Hindriks en Weijer.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Familie Van Eijk tak Stompwijk - www.genealogieonline.nl/van-eijk-tak-stompwijk

Een publicatie door R. Schuurmans met gegevens over oa. de families Van Eijk, Van der Helm, Vermeulen, Van Hagen, Verburg, Van der Reijken, Kemna, Bonenburg, De Bruijn en Boer.

Categorie: Familienamen » E   Filter


Screenshot van website

Parenteel Schrier - www.genealogieonline.nl/parenteel-schrier

Een publicatie door Jaap van Tuyll met gegevens over oa. de families Schrier, De Jonge, Vogelaar, De Waal, Verburg, Serier, Post, Van 't Noordende, Bolle en Korteknie.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Stamboom Ton de Hoogt en Juul Destombes - www.genealogieonline.nl/stamboom-de-hoogt-destombes

Een publicatie door A. de Hoogt over oa. familie Loffeld, Sturkenboom, De Hoogt, De Bruin, Lançee, De Meijer, Kemmerling, Van Rossum, Verburg, Wolfswinkel. Destombes, Terstegen, Sponselee, Van Damme, Voet, Neve mede door E. Sanders en J. Destombes.

Categorie: Familienamen » H   Filter


Screenshot van website

Kwartierstaat Spaans - www.genealogieonline.nl/kwartierstaat-spaans

Een publicatie door Mike Spaans met gegevens over oa. de families Van Gaalen, De Wilde, Verburg, Lunenburg, Spaans, Noordhoek, Brandsen, Jongejan, Keus en Visher.

Categorie: Familienamen » S   Filter


Screenshot van website

Wandergesellen uit het Rijnland en Westfalen (vrouwen) - www.berghapedia.nl/index.php/Wandergesellen_uit_het_Rijnland_en_Westfa ...

Angenent, Bergmans, Beugels, Breukers, Deuvelink, Engelkamp, Geurts, Hendriks, Hoeijboom, Kersjes, Van Lier, Melissen, Metmans, Poren, Ratings, Schriever, Smits, Stel, Stevens, Suijlinks, Swaters, Teenk, Verburgt, Waggelings, Walscheid, Willemsen

Categorie: Specialisaties » Emigratie   Filter


Screenshot van website

Stamboom Verburg-Wakker - www.genealogieonline.nl/stamboom-verburg-wakker

Een genealogische publicatie door H. Verburg met gegevens over onder andere de families Verburg, Ruiten, Van Aarden, Egberts, Janssen, Luiten, Ottevanger, Hoogink en Hoogink.

Categorie: Familienamen » V   Filter


Screenshot van website

Stamboom Rosema - www.genealogieonline.nl/stamboom-rosema

Een publicatie door Toine van der Weerden met gegevens over oa. de families Rosema, Holman, Blaauw, Van der Weerden, Zuidema, Poelstra, Verburgh, Boven, De Jonge en Huizinga.

Categorie: Familienamen » R   Filter


Screenshot van website

Amsterdam - books.google.nl/books?id=hJU2AAAAMAAJ&pg=PA356&dq=verburg&lr=&as_brr=1 ...

Index burgemeesters (1343-1412, 1413-1767) pag. 96-132, boek bevat o.a. ook index hoofdofficieren en schouten (pag. 54-56), schepenen (pag. 211-280), thesaurieren ordinaris (pag. 351-376) en weesmeesteren (pag. 371-420)

Categorie: Bronnen » Regionaal » Noord-Holland   Filter


Screenshot van website

de Bas and Branches - www.genealogieonline.nl/de-bas-and-branches

A genealogical publication by Kitty Morris with information about, among others, the families Van Offeren, De Bas, Voorwerk, Verburg, Van Born, Prins, De Vries, Zijnen and Groenveld.

Categorie: Familienamen » B   Filter


Screenshot van website